KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
 • 5.7372 TL
 • 6.3027 TL
 • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Yenişehir’de hedef 13’te 13
Yenişehir’de hedef 13’te 13
Amatör Futbol
24 Aralık 2011 Cumartesi 17:01
 • 864
 • 0

Yenişehir’de hedef 13’te 13

Birinci Amatör Küme Beyaz Grup’ta on üçüncü haftası yarın dört statta dört maçla tamamlanacak. 36 Puanla ligin yenilgisiz takımı Kocaeli Yenişehirspor yarın ligin zayıf ekiplerinden Çayırova Gümüşspor takımı karşısında gol şovu yapmayı amaçlıyor

B. DERBENT-G. ŞİRİNKÖY
Birinci Amatör Küme Beyaz Grupta 22 puanla üçüncü sırada bulunan Büyük Derbentspor yarın kümede kalma umutlarını yitiren 1 puanla son sıraya çakılan Gölcük Şirinköy takımını ağırlıyor.  Büyük Derbentspor yarın seyircisi önünde zayıf rakibi karşısında futbol ve gol şovu yapmaya hazırlanıyor. Genç bir ekiple centilmence mücadele eden Gölcük şirniköyspor yarın ligde üç puan4ı almak için zorlu bir doksan dakika geçirecek. Derbent stadında yarın saat 15.00`te oynanacak olan Büyük Derbentspor ile Gölcük Şirinköyspor maçını başarılı klasman hakemlerinden Hasan Derviş yönetirken yardımcılıklarını Mahmut Fıçıcı ve Coşkun Topçu yapacak. Büyük Derbentspor maça Murat, Bilal, Fatih Uzun, Hasan, Kadir, Engin, Ethem, Cemal,  İlker, Fatih Engin ve Celil (Kadir) on biriyle çıkması bekleniyor. Gölcük Şirinköy maça Hasan, Hakan, Bilal, Berkay, Oğuzhan, Ümit, Samet , Furkan, Tolga (Oğuz), Mert ve Ömer on biriyle çıkması bekleniyor. İki ekipte sakat ve cezalı futbolcu bulunmazken tam kadro maça çıkacak.
 

 

 

MAP KAVAKLI-K. BARBAROS
Birinci Amatör Küme Beyaz Grupta 16 puanla beşinci sırada bulunan Map Kavaklıspor en yakın takipçisi 15 puanla altıncı sırada yer alan Karamürsel Barbarosspor ile karşılaşacak. İki denk takımın mücadelesinde kimin galip geleceği maç sonrasında belli olacak. Map Kavaklıspor seyirci desteği ile galip gelip yerin sağlamlaştırmayı amaçlıyor.  Karamürsel Barbarosspodr ise  galip gelip rakibini bir sıra üstüne çıkmayı amaçlıyor. Mehmet Ali Kağıtçı stadında yarın saat 15.00 te oynanacak olan Map Kavaklıspor ile Karamürsel Barbarosspor maçını başarılı klasman hakemlerinden Servet Reyhan yönetirken yardımcılıklarını Bilal Uğun ve Sevcan Özkar yapacak. Map Kavaklıspor maça Ali, Ercan, Eren, Ergün, Tugay, Emrecan, Selman, Murat, Ahmet (Erdem), Erkan ve Nuri on biriyle çıkması bekleniyor. Karamürsel Barbaros maça Emirhan, Zafer, Seyfi, Ahmet, Enes, Okan, Kerem, Yiğit, Emre Karabela, Umut ve Yunus on biriyle çıkıp sürpriz yapmayı hedefliyor.
 

 

 

ULAŞLISPOR-YUVACIKSPOR
Birinci Amatör Küme Beyaz Grup`ta 17 puanla dördüncü sırada bulunan Ulaşlıspor yarın 11 puanla yedinci sırada yer alan Yuvacıkspor`u konuk edecek. Ulaşlıspor seylrci desteği ile galip gelip ilk dört sıra için avantaj elde etmeyi istiyor. Yuvacıkspor güçlü rakibi karşısında galip gelip üst sıralara doğru tırmanışa geçmeyi planlıyor. Karamürsel stadında yarın saat 13.00 te oynanacak olan Yuvacıkspor ile Kocaeli Yenişehir maçını başarılı hakemlerinden Muharrem Kırbaş yönetirken yardımcılıklarını Ahmet Göçmen ve Engin Ugur yapacak. Ulaşlıspor maça Osman, Sercan, Selçuk, Bilal, Orçun, Yaser, Süleyman, Fevzi, Necati, Rıdvan ve Yasin on biriyle çıkması bekleniyor. Yuvacıkspor maça Harun, Cüneyt,  İbrahim, Caner, Gökhan, Kerem, Cihan, Yasin, Muhammet, Kubilay ve Semih on biriyle çıkması bekleniyor. İki ekipte sakat ve cezalı futbolcu bulunmazken maçta tam kadro yer alacaklar.
 

 

 

K. YENİŞEHİR-Ç. GÜMÜŞSPOR
Birinci Amatör Küme Beyaz Grupta 36 puanla lider olan ve en yakın rakibine  12 puan fark atmayı başaran şampiyonlukta adından söz ettiren Kocaeli Yenişehirspor yarın kendi seyircisi önünde 7 puanla küme düşme bölgesinde bulunan Çayırova Gümüşspor ile karşılaşacak.  Kocaeli Yenişehin takımı yarın zayıf rakibi karşısında futbol ve gol şovu yapıp  liderliğini sürdürmeyi amaçlıyor. Çayırova Gümüşspor güçlü rakibi karşısında üç puan alıp lidere sürpriz yapmayı hedefliyor. Mehmet Ali Kağıtçı stadında yarın saat 17.00 de oynanacak olan Kocaeli Yenişehir ile Çayırova Gümüşspor maçını başarılı klasman hakemlerinden Birtan Yavuz yönetirken yardımcılıklarını Caner Toluca ve Serkan Yılmaz yapacak. Kocaeli Yenişehir maça Mustafa, Semih, Timuçin, Aydın (Şenol), Yavuz, Oğuz, Akın, Arda, Erman, Murat Fırat ve Utku on biriyle çıkması bekleniyor. Çayırova Gümüşspor maça Fevzi, Ferhat, Osman, Hasan,  Ahmet Çelik, Ahmet Bıyıklı, Yasin, Semih, Aydın (Uğurcan), Kadir ve Serdar on biriyle çıkması bekleniyor.

 

 

 

BEYAZ GRUP PUAN DURUMU

K. Yenişehir       12     12    0     0     57     16     36
D. Türkeli          12     7    3     2     33    18     24
B. Derbent          11     7    1     3     34     24     22
Ulaşlıspor         11    5    2    4    24    35    17
Map Kavaklı       12    5    1     6     25     18     16
K. Barbaros        11    4    3    4    28    26    15
Yuvacık           12     3     2     7    19     31     11       
Ç. Gümüş           11    2     1     8    16     38     7
G. Şirinköy        12    0     1     11    12     42     1 


Twitter
Twitter

KENT REHBERİ