KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Yuvacıkspor hazırlık maçlarına başlıyor
Yuvacıkspor hazırlık maçlarına başlıyor
Amatör Futbol
11 Eylül 2010 Cumartesi 13:13
  • 936
  • 0

Yuvacıkspor hazırlık maçlarına başlıyor

Birinci Amatör Lig ekiplerinden Yuvacıkspor önümüzdeki hafta seri hazırlık maçlarına başlayarak yeni sezon öncesi çalışmalarını sürdürecek.

Yuvacıkspor geçen sezon İkinci Amatör Liginde başarılı olarak Birinci Amatör Ligine yükselerek herkesin takdirini topladı. Yuvacık ekibi yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde yaptığı çalışmalar devam ediyor. Yuvacıkspor antrenörü Mehmet Tanrıverdi, futbolcularına iki gün bayram tatili verdi. Yuvacıkspor bugün saat 14.00 kendi tesislerinde toplanarak çalışmalara kaldığı yerden devam edecek. Sezon başı iki tecrübeli sporcusu Doğan ve Cüneyt yeniden takımla idmanlara başlaması teknik heyeti sevindirdi.


Tanrıverdi: Tempoyu yükselttik

Yuvacıkspor antrenör'ü Mehmet Tanrıverdi, sezon başında başladığımız planlı ve programlı çalışmalarda ekip olarak kondisyon, kuvvet, çabukluk ve top çalışmalarını yaptıklarını tempoyu yükselttiklerini belirtti. Takımın iki tecrübeli futbolcusu Doğan ve Cüneyt`in takıma katılması ile ekibin gücüne güç katıldığını ifade eden tecrübeli antrenör Mehmet Tanrıverdi yapılacak olan hazırlık maçlarıyla ilgili olarak "Önümüzdeki hafta hazırlık maçları oynayarak lig müsabakalarında oynayacağımız sistemi takıma oturtmaya çalışacağız." dedi.  

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ