KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Darıca Keçiören’e bileniyor
Darıca Keçiören’e bileniyor
Darıca G. B.
01 Aralık 2009 Salı 16:36
  • 908
  • 0

Darıca Keçiören’e bileniyor

TFF 3. Lig 3. Grup’ta sergilediği performans ile 2. Lig’e göz kırpan Sarı-Yeşilli temsilcimiz Darıca Gençlerbirliği bu hafta başkent ekibi Keçiörengücü ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Ötünçtemur işi sıkı tutuyor
Lig`de sergilediği performans ile 2. Lig`e göz kırman temsilcimiz Darıca Gençlerbirliği bu hafta karşılaşacağı başkent ekibi Keçiörengücü maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Geçtiğimiz Pazar günü evinde Beylerbeyi ile 1-1 berabere kalarak hem taraftarını şaşırtan, hem de liderlik yolunda önemli puan kaybeden Darıca Gençlerbirliği`nde teknik direktör Ercan Ötünçtemur bu hafta oynanacak karşılaşmanın çalışmalarında işi sıkı tutuyor.


2. Lig`e tekrar çıkacağız

Geçtiğimiz sezon 2. Lig`de sıkıntılı dönem geçiren ve sezon sonunda 3. Lig`e düşen Darıca Gençlerbirliği, bu sezonki performansı ile tekrar 2. Lig`e terfi etmeye kararlı gibi görünüyor. Takımı 2. Lig`e yükseltmek için gerek sezon başında, gerekse ligde ciddi çalışmalar yaptıklarını söyleyen Darıca Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ercan Ötünçtemur elindekiş kadronun iyi olduğunu, sezon sonunda 2. Lig`e çıkacaklarını söyledi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ