KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
KÖGİAD’tan 45 okula teleskop ve mikroskop
 KÖGİAD’tan 45 okula teleskop ve mikroskop
Eğitim
15 Aralık 2011 Perşembe 18:03
  • 3134
  • 1

KÖGİAD’tan 45 okula teleskop ve mikroskop

Eğitime verdiği destekle adını duyuran KÖGİAD, Körfez’de bulunan tüm okullara toplam 45 adet teleskop ve mikroskop dağıttı

Körfez Genç İş Adamları Derneği (KÖGİAD), eğitime destek vermeye devam ediyor. Dernek, Körfez`de bulunan tüm okullara toplam 45 adet teleskop ve mikroskop dağıttı. Körfez Kaymakamlığı Vali Osman Badraslı Toplantı Salonu`nda gerçekleştirilen teslim törenine, Körfez Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu, Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürü Hurşit Ekinci, KÖGİAD Başkanı Erdal Yavuz, başkan yardımcısı Caner Göçmez, yönetim kurulu üyeleri Murat Durul ve Yunus Coşkun, genel sekreter Fatih Fidan, muhasip Orhan Erbaş, koordinatör Mitat Atalay ve ilçede bulunan okulların müdürleri katıldı.

 

KÖRFEZ İÇİN KAZANÇ
Törende açıklama yapan Yavuz, “KÖGİAD olarak eğitime çok büyük önem veriyoruz. Her şeyin eğitimle başladığına, eğitimin ilerlemeyi ve başarıyı beraberinde getirdiğine yürekten inanıyoruz. Kaymakam Şirnoğlu`nun da eğitimle özel olarak ilgilendiğini biliyoruz. İmkanlar çerçevesinde eğitime destek vermeye devam edeceğiz. Projeyi hayata geçiren tüm KÖGİAD üyelerine ve bize destek veren herkese teşekkür ederiz” dedi. Konuşmanın ardından Göçmez, Tazebey Yaşin`e ait eğitimle ilgili bir şiir okudu. Kaymakam Şirinoğlu ise derneğin eğitimle ilgili faaliyetlerini yakından takip ettiğini söyledi.

 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ