KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Özel ENKA’ya Beyaz Bayrak
 Özel ENKA’ya Beyaz Bayrak
Eğitim
30 Kasım 2012 Cuma 14:18
  • 1372
  • 0

Özel ENKA’ya Beyaz Bayrak

Dilovası Makine OSB’de kurulu bulunan ENKA Teknik Okulları, 100 tam puan alarak “Beyaz Bayrak” ödülünün sahibi oldu
Türkiye`nin en önemli eğitim kurumlarından olan ENKA Teknik Okulları`nın “Beyaz Bayrak” ödül törenine İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Süleyman Hasanoğlu, İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Serkan Şenel, Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Uyar, Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Öztosun, Makine OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Silahtaroğlu, okul kurucu temsilcisi Alpaslan Tansu, okul müdürü Refik Sargın, çok sayıda eğitimci ve davetli katıldı.
 
‘BU ONUR HEPİMİZİN`
Törende ilk konuşmayı okul müdürü Refik Sargın yaptı. ENKA Vakfı`nın kendilerine çok iyi bir okul yaparak güzel bir hizmete imza attığını söyleyen Sargın, “Beyaz Bayrak” ödülünün okul için önemli olduğuna dikkat çekti, “Bu onur ve gurur hepimizin. Tüm öğrenci, öğretmen ve idarecilerimizi kutluyorum. İnşallah bundan sonra bu ödüle daha fazlasıyla layık olacağız” dedi. Törende konuşan protokol üyeleri de okul yöneticileri ile öğrencileri kutladı.
 
GÖNDERE ÇEKİLDİ
Öğrencilerin temizlik konulu skecinin ardından ‘Beyaz Bayrak` İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Mustafa Serkan Şenel tarafından okul kurucu temsilcisi Alparslan Tansu`ya verildi. Sertifika ve plaket sonrasında topluca fotoğraf çektirildi, ardından tüm davetliler ve öğrencilerin katılımıyla ‘Beyaz Bayrak` göndere çekildi. Beyaz Bayrak ödülü 100 üzerinden 90 puan alan okullara veriliyor. İki yıllığına verilen bu ödül bu yıl 78 okulun oldu.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ