KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
24 Kasım kutlamaları, öğretmenler korosuyla start alıyor!
24 Kasım kutlamaları, öğretmenler korosuyla start alıyor!
Eğitim
22 Kasım 2012 Perşembe 08:53
  • 1077
  • 0

24 Kasım kutlamaları, öğretmenler korosuyla start alıyor!

Kocaeli Valiliği’nin İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte hazırladığı 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri bugün start alıyor.

Bugün öğretmenlerden oluşan TSM Korosu İzmit Halk Eğitim Merkezi Salonu`nda konser verecek. Koroyu yine bir eğitimci ve kanun ustası 23 Nisan İ.Ö.O. müzik öğretmeni Ayşegül Altınoğlu yönetecek. Ücretsiz düzenlenen konsere tüm Kocaelililer davetli.

 
 
 

Hürriyet Ekici`ye yeni görev!

 
İlimizde 22 yıl süreyle, birçok özel öğretim kurumunda halkla ilişkiler uzmanı olarak görev yapan Hürriyet Ekici kısa süre önce annesini kaybetmişti. O zamandan sonra kendisini görememiştik. TED, Uğur Dershaneleri, eski Atayurt Koleji ve son olarak da tekrar Final Dershanesi`nde görev yapan Ekici yeni görev yeri olan ve çocuklara mental aritmetik alanında hizmet veren Mega Aritmetik Dahi Çocuklar Eğitim Merkezi`nde Kurumsal İletişim Uzmanı olarak göreve başladı. Merkezi, Yuvam Akarca girişinde bulunan Otogar`ın yanında bulunuyor. Bizler de Hürriyet hanıma yeni görevinde başarılar diliyoruz.
 
 

Ece ailesinin mutluluğu!....

 
İlimiz eğitim dünyasının sevilen eğitimci çiftlerinden Ece ailesi bugünlerde farklı bir mutluluk yaşıyor. Kartepe Suadiye Barbaros İlkokulu sınıf öğretmenlerinden Göksel Ece ile İzmit İnkılap Ortaokulu sınıf öğretmenlerinden Burcu Gündüz Ece`nin 19 Kasım günü nur topu gibi bir oğulları oldu. Özel Konak Hastanesi`nde gerçekleşen doğumdan sonra bebeğe Halit Aras ismi verildi. İlk kez anne ve baba olmanın heyecanını yaşayan Ece ailesi doğumu gerçekleştiren Uzman Dr. Erkan Türköz ve ekibine, çocuk doktoru Bilge Çelikkol`a ve hastanenin kadın-doğum bölümünde görev yapan Nurhan Şahin, Ebru Gözütok, Arzu Yazıcı ve tüm personele gazetemiz aracılığıyla teşekkür ediyorlar. Ece ailesi ayrıca kendilerini hastanede ziyaret eden Suadiye Barbaros İlkokulu ve İnkılap Ortaokulu öğretmen ve idarecilerine ise ayrıca teşekkür ediyorlar. Bizler de Ece çiftini kutluyor, minik bebeğe sağlıklı uzun ömürler diliyoruz.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ