KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Atayurt öğretmenleri yemekte buluştu
Atayurt öğretmenleri yemekte buluştu
Eğitim
14 Ekim 2009 Çarşamba 17:02
  • 972
  • 0

Atayurt öğretmenleri yemekte buluştu

Özel Atayurt İ.Ö.O. idareci ve öğretmenleri, yeni eğitim yılının ilk yemeğinde bir araya geldi. Yemekte öğretmenler tanışma ve kaynaşma imkanı buldu

Yuvacık Özel Atayurt İlköğretim Okulu yönetici ve öğretmenleri, yeni eğitim-öğretim yılının başlangıcı nedeniyle verilen yemekte bir araya geldi. Maşukiye Motali Restaurant`ta düzenlenen yemeğe okul müdürü Fatma Giresunlu ve 20 öğretmen katıldı. Oldukça neşeli geçen yemekte mevcut öğretmenler, okula yeni başlayan öğretmenlerle de tanışma ve kaynaşma imkanı buldu. Yemek sonrası doğa yürüyüşü de yapan öğretmenler, farklı bir gün geçirmenin keyfiyle evlerine döndü.
 

SÖZLEŞTİLER
Okul müdürü Fatma Giresunlu yemekte yaptığı konuşmada tüm katılımcı öğretmenlere teşekkür etti. Okula bu yıl atanan Giresunlu, yeni eğitim-öğretim yılında bu tür etkinliklerin sık sık yapılacağını ve bu toplantıların okul içindeki yoğun çalışmada, gerekli sosyal iletişimi kuramayan öğretmenler ve idareciler için de bir fırsat olduğunu belirtti. Giresunlu, bu güzel buluşmanın ardından bir sonraki toplantı için de söz aldı. Fatma Giresunlu gün içinde kendilerine örnek bir evsahipliği yapan Motali Restaurant`ın sahibi Orhan Bayramin ve çalışanlarına da teşekkür etti.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ