KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Başiskele Eğitim Derneği yılın eğitimcisini seçti
Başiskele Eğitim Derneği yılın eğitimcisini seçti
Eğitim
28 Aralık 2009 Pazartesi 12:51
  • 1093
  • 5

Başiskele Eğitim Derneği yılın eğitimcisini seçti

Başiskele Eğitim ve Kültür Derneği, ilçe milli eğitim müdürlüğünün katkılarıyla yapılan anketle yılın eğitimcisini belirledi. Buna göre Müfit Gündüz yılın eğitimcisi oldu

Başiskele`de eğitim ve kültür alanında yaptığı aktivitelerle dikkat çeken Başiskele Eğitim ve Kültür Derneği faaliyetlerine devam ediyor. Dernek yönetimi geleneksel hale getirilen “Yılın Eğitimcisi” ödülü için uzun süreden beri çalışma yapıyordu. Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü`nün de katkılarıyla yapılan anketlerin sonucu belli oldu. İlçedeki okullarda yapılan anketlerde Bahçecik Seymen 8. Boru İlköğretim Okulu Müdürü Müfit Gündüz yılın eğitimcisi seçildi.
 

KİMLER KATILDI?
Yılın eğitimcisi seçilen Müfit Gündüz`e ödülü, Bahçecik Seymen 8. Boru İlköğretim Okulu`nda dernek başkanı eğitimci Volkan Şenel, başkan yardımcısı eğitimci Süleyman Pekin, genel sekreter Emin Erdem, dernek üyesi arkeolog Seyfettin Karaosmanoğlu, eğitimci Selim Gencer, mimar Fuat Demirkol ve elektrik yüksek mühendisi Kadem Duran`ın katılımıyla verildi.
 

DUYGULU ANLAR
Ödül alan Gündüz; “42 senedir eğitim ve öğretim camiasının içerisindeyim. Birçok öğrenci yetiştirdim. Seneler oldukça hızlı geldi geçti. Bir eğitimci olarak içimdeki eğitim aşkını hiç yitirmedim. Görev yaptığım Başiskele ilçesinin bir STK`sı olan derneğinizin bana layık gördüğü bu ödül beni oldukça duygulandırdı. Bu ödülü evimin en güzel yerinde saklayacağım” dedi.

HABERE AİT DİĞER RESİMLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ