KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor’u ateş bastı
Kocaelispor’u ateş bastı
Kocaelispor
04 Nisan 2010 Pazar 16:57
  • 1885
  • 0

Kocaelispor’u ateş bastı

Kartalspor maçı öncesi Kocaelispor’da şok gelişmeler yaşandı.

Serdar ve Metin yüksek ateşten hastaneye kaldırıldı. Ateşi düşürülemeyen Emrah kadrodan çıkartıldı. Kartalspor taraftarları ise sürekli yeşil siyahlı taraftarları kışkırtmak için elinden geleni yaptı


Futbolcuları ateş bastı
Kartalspor maçı öncesinde Kocaelispor`da şok gelişmeler yaşandı. Kartalsphor taraftarları Kocaelispor taraftarlarını kışkırtmak için elinden geleni yaptı. Maçtan bir gece önce ateşi yükselen Emrah Kol, Metin Erol ve Serdar Topraktepe`ye serum takıldı. Emrah Kol`un ateşi düşürülemeyince bu futbolcu sabah maç kadrosundan çıkartıldı. Emrah kol`un yerine Uğur Daşdemir kadroya dahil edildi.


Kartallılar tahrik etti
Kocaelispor`u Kartal deplasmanında 600 civarında taraftar topluluğu yalnız bırakmadı. Acısu Parkı`nda saat 11.00`de toplanan yeşil siyahlı taraftarlar 12.25 treni ile Kartal`a hareket etti. Kartal istasyonunda yeşil siyahlı taraftarları emniyet güçleri karşıladı. Kordon altında stada götürülen yeşil siyahlı taraftarları Kartalsporlular tahrik etmeye çalıştı. Yeşil siyahlı taraftarlar olaysız bir şekilde stattaki yerlerini aldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ