KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Çalışan öğretmenler emeklileri üzdü
Çalışan öğretmenler emeklileri üzdü
Eğitim
02 Aralık 2010 Perşembe 14:13
  • 1725
  • 0

Çalışan öğretmenler emeklileri üzdü

İzmit Ulugazi İlköğretim Okulu’ndan emekli olan öğretmenlerin geleneksel 24 Kasım buluşmasına katılmayan çalışan öğretmenler emeklileri üzdü

İzmit Ulugazi İlköğretim Okulu`ndan emekli olan  öğretmenlerin bu yıl ilkini gerçekleştirdiği çalışanlar ile emeklilerin buluşması organizasyonuna okul çalışanlarının katılmaması, emeklileri üzdü. Emekli öğretmenler Gülümser Ayhan ve Canan Cibelik`in düzenlediği emekliler ile çalışanlar gecesine daha önce haberleri olduğu halde Ulugazi İlköğretim Okulu çalışanlarının dönüş yapmaması, geceye katılan emeklileri kırdı.
 

ANILAR, MÜZİĞE KARIŞTI
Emekli öğretmenler, yılda bir kez de olsa bir araya gelmenin keyfini yaşadı. Yemek yiyip, müzik dinleyen emekliler ve aileri, gecede çalan müziğin ritmiyle bol bol dans edip, halay çekti. Özellikle emekli öğretmen Şahsettin Dursun ve Coşkun Ergül`ün Kafkas ve öğretmenevi eski Müdürü Salih Yıldız`ın ‘harmandalı` oyunları,  geceye katılan  diğer okul öğretmenlerinden de alkış aldı. Gecenin sonunda önümüzdeki yıl 24 Kasım`da tekrar buluşma sözü veren emekliler, geceden mutlu ayrıldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ