KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Çelik Sanayi İlkokulu’na Pehlivan sahip çıktı
Çelik Sanayi İlkokulu’na Pehlivan sahip çıktı
Eğitim
28 Kasım 2012 Çarşamba 08:41
  • 1274
  • 1

Çelik Sanayi İlkokulu’na Pehlivan sahip çıktı

Fiziki koşulları yıpranan ve ekonomik durumu iyi olmadığı için zor şartlar altında eğitim veren Körfez Çelik Sanayi İlkokulu’na Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan sahip çıktı

Bizim Kocaeli Eğitim Dünyası okulların sesi olmaya devam ediyor.  Yaptığımız özel haberlerle, acil çözüm gerektiren konuları gündeme taşıyan Bizim Kocaeli Eğitim Dünyası, dün yaptığı bir haberle daha ses getirdi. ‘Bu okula sahip çıkın`  başlığıyla verilen haber sonrasında Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan okula sahip çıktı ve okulun onarımlarının belediye tarafından yapılacağının sözünü verdi. İlimizin önemli sanayi kuruluşlarından Çelik Halat Fabrikası tarafından yapılan ve milli eğitime devredilen okula uzun süre bakım yapılmadığı için çok yıpranmıştı.

 
BU OKUL ARTIK BİZDE  
Sınıf kapılarının ve öğrenci dolaplarının kırık,  tuvaletlerin bakımsız olduğu okulda öğrenciler ve öğretmenler zorluk çekiyordu. Gazetemizde çıkan haberin ardından konuya el atan Körfez belediye Başkanı Yunus Pehlivan, “Eğitim bizim için çok önemli. Bu okulumuz da artık bizde. Başkan yardımcıma talimat vereceğim, okulla yakından ilgileneceğiz” dedi. Haberin okula ulaşmasıyla birlikte gerek okul yönetimi, gerek okul aile birliği yönetimi gazetemize ve başkan Pehlivan‘a teşekkür etti. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ