KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
ÇYDD’den Van’a yardım eli uzandı
ÇYDD’den Van’a yardım eli uzandı
Eğitim
21 Aralık 2011 Çarşamba 08:49
  • 768
  • 0

ÇYDD’den Van’a yardım eli uzandı

Eğitimde birçok başarılı çalışmaya imza atan ÇYDD’yi ziyaret eden Van İli ve ilçeleri Sosyal Dayanışma Derneği yöneticileri, depremzede çocukların geleceğiyle ilgili fikir alışverişinde bulundu

İlimizde birçok öğrenciye burs vermenin yanı sıra, okuma yazma ve SBS`ye hazırlık kurslarıyla eğitim dünyasına katkı sunan ÇYDD`nin konuğu bu kez Van İli ve İlçeleri Sosyal Dayanışma Derneği oldu. ÇYDD İzmit Şubesi Başkanı Gülşen Müstecaplıoğlu, an İli ve İlçeleri Sosyal Dayanışma Derneği Mehmet Acar, başkan yardımcısı Suat Alim ve Sıtkı Çelik`i ağırladı. ÇYDD İzmit Şube Başkanı Gülşen Müstecaplıoğlu  “Bizler Marmara depreminde ÇYDD olarak maddi manevi çok büyük özverilerde bulunarak çalışmış bir derneğiz” dedi.

 

 

DERNEKLER ARASI DAYANIŞMA
Müstecaplıoğlu sözlerine şöyle devam etti: “İlimize göç eden Vanlı depremzede ailelerden derneğimize müracaat edenlere İzmit Belediyesi`nin de desteğiyle yardım elimizi uzattık. ÇYDD olarak bizlerin ilk önceliği eğitimdir, biz eğitim konusunda desteğimizi vermek için hazırız.” Van İli ve İlçeleri Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Acar ise, “Problemlerimiz çok fazla. ÇYDD`ye duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi. Toplantı sonrasında  ÇYDD, ilimzideki vanlı depremzedelere verilmesi için hazırlanan yardım kolilerini dernek yönetimine teslim etti.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ