KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Eğitim gönüllüleri iş başında
Eğitim gönüllüleri iş başında
Eğitim
10 Kasım 2009 Salı 14:47
  • 843
  • 1

Eğitim gönüllüleri iş başında

Başiskele Eğitim ve Kültür Derneği yöneticileri, Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Akkaya’yı ziyaret ederek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu

Başiskeleli eğitim ve kültür gönüllüleri tarafından kurulan Başiskele Eğitim ve Kültür Derneği, faaliyetlerine devam ediyor. İlçenin eğitimle ilgili ilk sivil toplum kuruluşu olma özelliğini taşıyan dernek, son olarak Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü`nü ziyaret etti. İlçe milli eğitim müdürü Cemil Akkaya`yı makamında ziyaret eden dernek yöneticileri, 2009-2010 eğitim ve öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.
 

PANO HEDİYE ETTİLER
Dernek üyeleri, ilçede yer alan bazı okulların çeşitli ihtiyaçları olduğunu ve bunları dernek olarak karşılayacaklarını belirtti. Ziyarete katılan dernek başkanı eğitimci Volkan Şenel, başkan yardımcısı eğitimci Süleyman Pekin, yönetim kurulu üyesi eğitimci Özkan Öztürk, Seyfettin Karaosmanoğlu ve Cihat Oğuz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Akkaya`ya, özel çekilmiş Başiskele fotoğraflarından oluşan bir pano hediye etti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ