KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Eğitime 40 milyon katkı!
Eğitime 40 milyon katkı!
Eğitim
Nabi Yazıcı
24 Kasım 2018 Cumartesi 15:48
  • 3988
  • 0

Eğitime 40 milyon katkı!

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan ve idarecileri makamında ağırladı. Başkan Baran, eğitime 4,5 yıllık süreçte 40 milyon liralık katkı sunduklarını belirti

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan ve idarecileri makamında ağırladı. 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen ziyaret dolayısıyla ziyarette bulunduklarını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan, Başkan İsmail Baran’a çiçek takdim etti. Okutan, “Başkanımız gerçekten eğitim kurumlarımızın iyileştirilmesi olsun, eğitici ve öğretici programlarımızın düzenlenmesi olsun bizlerin her zaman yanında yer aldı.

DESTEĞİMİZ HEP SÜRECEK

Kendisi desteğini bizden esirgemedi. Birçok projeyi birlikte Körfez’de hayata geçirdik. Kendisine bu desteklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran da eğitimin önemini iyi bildiklerini belirterek, “Mevcut okullarımızın daha güzel hale gelmesi adına bize gelen her türlü talebe cevap verdik, vermeye de devam edeceğiz.

EN MUTLU EDEN YATIRIM

4,5 yıllık süreçte okullarımızın bakım ve onarımı olsun, boyaları olsun yaklaşık 40 milyon liralık bir katkı sunduk. Ve gerçekten beni en fazla mutlu eden yatırım, geleceğimiz olan gençlerimize yönelik yaptığımız yatırımlardır. 2023, 2053 hedeflerini onlarla gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı. Başkan İsmail Baran, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ