KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Fatma Seher İÖO, okul başkanını seçti
Fatma Seher İÖO, okul başkanını seçti
Eğitim
25 Aralık 2012 Salı 08:41
  • 1803
  • 0

Fatma Seher İÖO, okul başkanını seçti

İzmit Fatma Seher İlkokulu’nda yapılan okul başkanlığını Kemal Burak Akçay kazandı. Başkan yardımcılığına ise Umut Kaan Boğan seçildi. Okul başkanı Akçay okulun birçok eksiğini gidermek için çalışma yapacağını açıkladı
İzmit`in yeni okullarından olan ve adı Arızlı İkokulu iken, bu yıl Fatma Seher İlkokulu olarak ismi değiştirilen okulda geçtiğimiz ay öğrenci temsilcilik seçimi yapıldı. Büyük bir heyecan içinde geçen seçimde bir sınıfa konulan sandığa birinci ve ikinci kademe öğrencileri oy attı. Seçime okul müdürü Yalçın İlgün de katıldı. Oldukça çekişmeli geçen seçimde Kemal Burak Akçay okul başkanı oldu. Akçay`ı ilk kutlayan okul müdürü Yalçın İlgün ve öğretmenleri oldu.
 
OKULUN EKSİKLERİ VAR
Başkan yardımcılığına ise Umut Kaan Boğan seçildi. Kemal Burak Akçay göreve geldiği andan itibaren yeni olmasına rağmen okulda yaşanan birçok eksikliğin giderilmesi için çalışacağını söyledi. Akçay bu eksikliklerin başında okul kütüphanesi, çok amaçlı salon, projeksiyon cihazları ve en önemlisi de arkadaşlarının beden eğitimi derslerinde veya boş zamanlarını geçirebilecekleri spor alanı olmadığının altını çizerek, okul bahçesinin müsait olduğu alana da basket ve voleybol sahası istedi. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ