KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Fatma Seher’de çiğ köfteli 24 Kasım
Fatma Seher’de çiğ köfteli 24 Kasım
Eğitim
29 Kasım 2012 Perşembe 08:40
  • 1120
  • 0

Fatma Seher’de çiğ köfteli 24 Kasım

İzmit Fatma Seher Okulu öğretmenleri 24 Kasım’das çifte kutlama yaptı. Okul aile birliği üyelerinin düzenlediği yemekte, öğretmenlere okul yönetimi kitap, İZMEK öğretmeni ise kendi yaptıkları kitap ayıraçlarını hediye etti
24 Kasım Öğretmenler Günü İzmit Fatma Seher Okulu`nda farklı bir şekilde kutlandı. Okulun öğretmenler odasında düzenlenen etkinlikte okul aile birliği öğretmenlere yemek verdi. Çiğ köfteden çiğ böreğe, pizzadan pasta çeşitlerine kadar her çeşit ikramın bulunduğu etkinliğe okul müdürü Yalçın İlgün, müdür yardımcısı Bülent Kurt ve öğretmenler katıldı. Etkinlikte İzmit Belediyesi Meslek Edindirme Kursu (İZMEK) ve HEM işbirliğinde okulda açılan el sanatları kursu öğretmeni Bahtişen Keskin de hazır bulundu. 
 
EN GÜZEL HEDİYE KİTAP
Okul müdürü Yalçın İlgün yaptığı konuşmada Öğretmenler Günü`nü kutladı ve aile birliğine teşekkür etti. İlgün ayrıca öğretmenlere günün anısına birer kitap hediye etti. El sanatları kursu öğretmeni Bahtişen Keskin`in öğrencileri tarafından hazırlanan el emeği kitap ayraçlarını  öğretmenlere hediye etmesi ise günün sürprizi oldu. Okul aile birliği başkanı Sevinç Ayçiçek ve yönetimi Fatma Kurt Sevim Elmas, Nurten Bak, Ayşe Soykan da öğretmenlik mesleğinin yüceliğini dile getirerek günlerini kutladı. 

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ