KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
İngilizce öğretmenleri Atafen’de toplandı
İngilizce öğretmenleri Atafen’de toplandı
Eğitim
16 Aralık 2009 Çarşamba 09:00
  • 903
  • 0

İngilizce öğretmenleri Atafen’de toplandı

Özel Atafen Eğitim Kurumları, İngilizce etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Çevre okullardaki İngilizce öğretmenleri çatısı altında toplayan Atafen, seminer verdi

İlimizin seçkin kurumlarından olan Özel Atafen Eğitim Kurumları, öğrencilerine sunduğu kaliteli eğitimin yanında,  birçok sosyal aktiviteye de imza atıyor. Okulun en dikkat çeken faaliyetlerinin başında İngilizce etkinlikler alıyor. Okul içinde yapılan İngilizce çeviri yarışması, küçük yaş grubunda öğretmenler günüyle ilgili İngilizce şiir yarışması,  anasınıflarında İngilizce bilgi yarışması ve 4. sınıfların düzenlediği “Yaşantımızdan Kesitler” adlı İngilizce video sunumları, öğrenciler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Bunun yanında öğretmenler için de etkinlikler düzenleniyor.


SEMİNER VERİLDİ

İlimiz ve çevre ilçelerden okula davet edilen İngilizce öğretmenleri Özel Atafen Eğitim Kurumları`nın çatısı altında toplandı. İngiliz Kültür Derneği Öğretmen Eğitimcisi, Express Yayınlarının Eğitim Müdürü Sibel Sagner`in sunduğu “Multiple İntelligence and Classroom Management” adlı Çoklu Zeka ve Sınıf Yönetimi konulu bir seminer verdi. Okulun İngilizce Bölüm Başkanı Mürüvvet Çelik verilen seminerle ilgili “İngilizce müfredatımızda kullanacağımız çok farklı ve detaylı bilgiler edindik” dedi. Yapılan etkinliğin finalinde, katılımcı öğretmenlere sertifikaları verilirken, organizasyonda büyük desteği olan İNKAŞ, Express Yayıncılığa ve Sibel Sagner`e plaket verildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ