KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
İspirli’den anlamlı ziyaretler
İspirli’den anlamlı ziyaretler
Eğitim
30 Kasım 2010 Salı 09:22
  • 958
  • 0

İspirli’den anlamlı ziyaretler

İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli 24 Kasım Öğretmenler Haftası’nda, ilimizde bulunan şehit öğretmenlerin kabirlerini ve ailelerini ziyaret etti

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, geçtiğimiz hafta  kutlanan  24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri çerçevesinde, şehit öğretmenler Erkan Aydın ve Ergin Komut`un önce kabirlerini, sonra da ailelerini ziyaret etti. Ziyaretlere 24 Kasım Komisyonu ve ilçe milli eğitim müdürleri de katıldı. Gölcük Hisareyn`de bulunan Şehit Ergin Komut`un kabrini ziyaret eden İspirli, daha sonra şehit öğretmenin ailesiyle bir araya geldi. Ziyaretlerde Eğitim Müfettişleri Başkanı Şerif Karataş ve komisyon başkanı Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Kazım Kurtoğlu da hazır bulundu.
 

GÜRSOY AİLESİNE ZİYARET
Milli Eğitim eski İl Müdürü merhum Hayrettin Gürsoy`un da ailesini evinde ziyaret eden İspirli, daha sonra Derince`de bulunan şehit öğretmen Erkan Aydın`ı mezarı başında ziyaret etti. Daha sonra Aydın`nın ailesini ziyaret eden İspirli, şehit annesiyle bir araya gelerek sohbet etti. İspirli ve komisyon üyeleri son olarak Dilovası`nda kısa bir süre önce vefat eden Can Gülme İlköğretim Okulu Müdürü  Cafer Kurtoğlu`nun ailesini ziyaret ederek başsağlığı dileklerinde bulundu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ