KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Kardelen Anaokulu öğretmen ve velileri buluştu
Kardelen Anaokulu öğretmen ve velileri buluştu
Eğitim
20 Aralık 2012 Perşembe 08:47
  • 1248
  • 0

Kardelen Anaokulu öğretmen ve velileri buluştu

Kardelen Anaokulu Okul Aile Birliği’nin düzenlediği çayda, okul yöneticileri ve öğretmenler velilerle bir araya gelerek tanışma ve kaynaşma imkanı buldu
İzmit Gündoğdu Bayındırlık Kalıcı Konutları`nda hizmet veren  Kardelen Anaokulu Aile Birliği, düzenlediği çayda okul öğretmenlerini velilerle buluşturdu. İzmit Polis Evi`nde düzenlenen birlik ve beraberlik çayında veliler ile öğretmenler tanışma ve kaynaşma imkanı buldu. Düzenlenen çayda okul müdürü Mergül Özcan Altaş da hazır bulundu. Öğretmenler Çiğdem Elkaya, Seda Nur Yüksel, Sevil Bahadır, Dilek Enser`in de katıldığı çayda velilerle öğretmenler bol bol sohbet etti, öğrenciler hakkında fikir alış-verişinde bulundu.
 
ÇEKİLİŞ YAPILDI
Bu eğitim öğretim yılında 80 öğrencisi bulunan okulda 37-66 ay çocukları için sabahçı- öğlenci ve tam gün grupları mevcut. Gündoğdu bölgesinde tek resmi hizmet veren Kardelen Anaokulu`nda öğrenci kayıtları da devam ediyor. Düzenlenen okul çayına minikler de annelerinin yanında katıldı. Açılış konuşmasını yapan okul aile birliği başkanı İsmail Boran katılımcılara, okul yönetimine ve öğretmenlere teşekkür etti. Daha sonra başkan Boran ve başkan yardımcısı Sezin Sevinç tarafından çekiliş yapılarak velilere çeşitli hediyeler verildi. Sunulan ikramların ardından öğretmen ve veliler çalan müziğin de ritmine uyarak pisti hiç boş bırakmadan halaylar çekti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ