KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
Körfez Rotary’den eğitime destek
Körfez Rotary’den eğitime destek
Eğitim
28 Aralık 2011 Çarşamba 08:32
  • 845
  • 0

Körfez Rotary’den eğitime destek

İlimizde eğitim alanında birçok katkıları olan Körfez Rotary Kulübü, Karamürsel Gazanfer Bilge İşitme Engelliler İ.Ö.O.’nun eskiyen derslik sıralarını yenileyecek

İlimizde başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken Körfez Rotary Kulübü`nün eğitime sunduğu katkılara bir yenisi eklendi. Kulüp yöneticileri, daha önce de farklı desteklerde bulundukları Karamürsel Gazanfer Bilge İşitme Engelliler İ.Ö.O.`nun sıralarını yenileyecek. Depremden kısa bir süre önce yapılan ancak depremde hasar gören okulun mevcut sınıflarındaki sıralar oldukça eskimişti. Birebir eğitim verilen okulda 8 derslikte 22 sıra bulunuyor. Okulu ziyaret eden kulüp başkanı Av. M. Kaan Kobakoğlu sıraları yenileyeceğinin müjdesini verdi.

 

 

KATKILAR DEVAM EDECEK
Birçok okula yaptığı katkılarla dikkat çeken kulüp yöneticilerinin bu tavrı eğitim dünyasının da takdirini kazanıyor. Daha önce de işitme engelliler okulunun kalebodur, fayans, boya badana, bilgisayar, perde ve özellikle bu okullar için özel kaplamadan oluşan sınıf duvarlarının döşemesine de katkı sunan kulüp Başkanı Av. M. Kaan Kobakoğlu, okula giderek ihtiyaçları yerinde tespit etti. Kobakoğlu, “Çocuklar bizim geleceğimiz. Yaptığımız katkılar devam edecek” dedi. Okul müdürü Erkal Sunal, yaptığı yardımlardan dolayı başkana ve klüp yöneticilerine teşekkür etti.

 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ