KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Küçük başkan göreve başladı
Küçük başkan göreve başladı
Eğitim
01 Aralık 2012 Cumartesi 11:20
  • 1405
  • 0

Küçük başkan göreve başladı

Hikmet Özbağcı İlkokulu’nun yeni okul başkanı Hazar Işıkbaş, çalışmalarına Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı ziyaret ederek başladı
Karamürsel`de Hikmet Özbağcı İlkokulu yeni okul başkanını öğrenciler arasında yapılan seçimle belirledi. Yapılan seçimler sonucunda başkanlık görevine 7. sınıf öğrencisi Hazar Işıkbaş, yardımcılığına ise 5. sınıf öğrencilerinden Yiğit Yamak seçildi. Küçük başkan çalışmalarına, Hikmet Özbağcı Okul Müdürü Ali Bulut ve rehber öğretmen Nilüfer Dalbak eşliğinde ilk olarak Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım`ı ziyaret ederek başladı.
 
DESTEK SÖZÜ VERDİ
Okul başkanı Hazar Işık`ın kendisini başkan belediye başkanı Yıldırım`a tanıtmasının ardından okul arkadaşlarının isteklerini ve projelerini dile getirdi. Yıldırım da okul başkanlığı görevine seçilen Hazar Işık`ı tebrik ederek genç başkana destek sözü verdi. “Gelecekte sizin gibi gençleri bu makamlarda görmekten büyük mutluluk duyacağız” diyen Yıldırım, öğrencilerin kendilerini sosyal hayatın her alanında ifade edebilme becerisini kazanmalarının önemine değindi ve okul müdürü Ali Bulut ile rehber öğretmen Nilüfer Dalbak`a da çalışmalarından dolayı teşekkür etti. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ