KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Öğretmenlik yaptığı ilçede milli eğitim müdürü oldu
Öğretmenlik yaptığı ilçede milli eğitim müdürü oldu
Eğitim
25 Aralık 2012 Salı 08:43
  • 2123
  • 1

Öğretmenlik yaptığı ilçede milli eğitim müdürü oldu

İzmit Nuh Çimento İlkokulu Müdürlüğü’nden Derince Necatibey İlkokulu Müdürlüğü’ne atanan Naci Kılıç, Karadeniz Ereğlisi’ne ilçe milli eğitim müdürü olarak atandı. Kılıç, ilk öğretmenliğini de şu anda Karabük’e bağlanan Eflani ilçesinde yapmıştı

İlimiz, sevilen eğitimcilerinden birini daha farklı bir göreve uğurladı. Uzun  yıllar İzmit Nuh Çimento İlkokulu`nda müdür olarak görev yaptıktan sonra geçtiğimiz yıl Derince Necatibey İlkokulu`na atanan Naci Kılıç, Zonguldak`ın şirin ilçesi Ereğli`ye ilçe milli eğitim müdürü olarak atandı. Aslen Kayserili olan Kılıç, Kayseri Öğretmen Lisesi`nden 1979 yılında mezun oldu. İlk görev yeri de o yıllarda Zonguldak`a bağlı ve ancak şu anda il olan Karabük`ün ilçesi Eflani`de yapan Kılıç, ilk öğretmenliğini yaptığı yere terfi ederek atanmasıyla farklı bir duygu yaşadı. Naci Kılıç ilimizden ayrıldı ve 20 Aralık`ta yeni görevine başladı.

 
KOCAELİ`Yİ SEVİYORUM
Bu hafta taşınma işlemlerini de gerçekleştirecek olan Kılıç`ın ev hanımı eşi Seyhan Hanım`ın ve 9 Eylül Üniversitesi`nde Uluslararası ilişkiler 2. sınıf öğrencisi ile anasınıfına giden iki çocuğu bulunuyor. Kılıç ailesinin yıllar önce ilimize gelmesinin en önemli nedenlerinden biri de o yıllarda doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtaramadıkları 4, 5 yaşındaki evlatları olduğunu belirtiyor. Kılıç ilimizden ayrılırken şunları söyledi: “Kocaeli`de ender insanlarla tanıştım, çok güzel gönül dostları ve eğitim camiasıyla çalışmanın mutluluğunu yaşadım. İki okulumda da çok ufku açık, çok gayretli insanlar oldu. Kocaeli, her şeyiyle güzel. Ben de o güzeli her zaman seviyorum.” 
 
Twitter
Twitter

KENT REHBERİ