KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Özel Atayurt’tan özel kutlama
Özel Atayurt’tan özel kutlama
Eğitim
02 Aralık 2009 Çarşamba 10:43
  • 909
  • 0

Özel Atayurt’tan özel kutlama

Özel Atayurt Eğitim Kurumları, öğretmenlerine ve velilere sundukları özel gösteriyle tam not aldı. Kutlamada öğrenciler öğretmenlerine gül dağıttı

Özel Atayurt Eğitim Kurumları, Öğretmenler Günü`nü yoğun bir programla kutladı. İzmit Halk Eğitim Salonu`nda yapılan kutlamayı, etkinlik birimi sorumlusu Tuba Can, drama öğretmeni Fatma Sarı, 5-A sınıfı öğretmeni Oya Aykut, 5-B sınıfı öğretmeni Hatice Oktay, 4-A sınıfı öğretmeni Hesna Tunca, 4-B sınıfı öğretmeni Ayhan Kuşcuoğlu, bilgisayar öğretmeni Neşe Aslan hazırladı. Gösteriler, gerek öğretmenlerden, gerek velilerden tam not aldı.
 

ÖĞRETMENLERE GÜL
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı`nın söylenmesinden sonra, açılış konuşmasını lise müdürü Melihat Şengül yaptı.  İlköğretim müdürü Fatma Giresunlu ve öğretmenler adına konuşan Emel Doğan, öğretmenlik mesleğinin anlam ve önemini anlattı. Programın en çok alkış alan bölümlerinden biri de öğretmenlerin; öğrencilik ve şimdiki durumlarını anlatan ilgili slayt gösterisi oldu. Okul korosunun seslendirdiği marşlar, öğrenci şiirleri ve modern dans grubunun gösterileri ayakta alkışlandı. Finalde okul öğrencilerinin tüm öğretmenlere gül vermesi ve birlikte “Öğretmenler Marşı”nı söylemesi ise, görülmeye değerdi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ