KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6871 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.0960 TL
Kocaeli Zirve
Özel Seymen'in Öğretmen Günü coşkusu
Özel Seymen'in Öğretmen Günü coşkusu
Eğitim
25 Kasım 2012 Pazar 11:23
  • 2266
  • 0

Özel Seymen'in Öğretmen Günü coşkusu

Özel Seymen Koleji öğretmenleri 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü KYÖD Sosyal Tesisleri'nde çoşku içerisinde kutladı
İlimizin gözde eğitim kurumlarından Özel Seymen Eğitim Kurumları, 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü KYÖD Sosyal Tesisleri'nde doyasıya kutladı. Kutlama törenine Özel Seymen Koleji kurucu vekili Hamiyet Satı, ilk ve ortaokul müdürü Renan Kıran, lise müdürü Ercan Demir, yönetim kurulu üyeleri Mahir ve Arzu Seymen ile Nail ve Eda Seymen, Darıca Yerleşkesi Genel Müdürü Murat Kaya, Sefa Sirmen ve çok sayıda öğretmen katıldı. 
 
ÖĞRETMENLERE PLAKET
Gecede ilk olarak Özel Seymen Eğitim Kurumları'nda 10 yılını dolduran Renan Kıran, Necla Tügen, Aysun Özön, Mehtap Özgerel, İlknur Can, Belgin Çetintaş, Mürvet İlmaz, Semra Dereci ve Münhan Batu'ya plaketleri verildi. Plaket töreninin ardından ise Özel Seymen Koleji okul yönetimi kurucu vekili Hamiyet Satı, yönetim kurulu üyeleri Mahir ve Arzu Seymen ile Nail ve Eda Seymen, Sefa Sirmen ve eşi Kamuran Sirmen'e çiçek verdi. 
 
AYAKTA ALKIŞLANIYOR
Özel Seymen Koleji`nin kendi hayatında da önemli yeri olduğunu ifade eden Sefa Sirmen, " Belediye başkanı olmadan evvel sürekli eğitimin içindeydik ve gayretlerimiz vardı. Seymen Koleji, ses getiren bir eğitim kurumu oldu. Kadrosu ayakta alkışlanmayı hakediyor. Şimdi de gerçekleştirmeye yaklaştığımız üniversite hayalimizle rahmetli Rahmi Seymen huzur içinde yatmaya devam edecek" dedi. Gecede Seymen Koleji öğretmenleri okul stresini bol bol sohbet ederek üzerlerinden attı. Çalan şarkılara dans ederek eşlik eden öğretmenler unutulmaz bir gece yaşadı. 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ