KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Talipoğlu, gençlerin bam teline dokundu
Talipoğlu, gençlerin bam teline dokundu
Eğitim
06 Aralık 2012 Perşembe 09:53
  • 816
  • 0

Talipoğlu, gençlerin bam teline dokundu

Modern çağın seyyahı Tayfun Talipoğlu, Seymen Koleji’nde yaptığı söyleşide gençlerin bam teline dokundu

Özel Seymen Eğitim Kurumları`na konuk olan modern çağın seyyahı Tayfun Talipoğlu, edindiği tecrübelerden yararlanarak günümüz gençlerinin ve çocuklarının sorunlarına değindi. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında birçok yeri ve insanı görme, tanıma fırsatı bularak yeni dünyalara yolculuk yapan ünlü gazeteci, gözlemlerini Seymen öğrencileriyle paylaşarak çok güzel bir söyleşi gerçekleştirdi. 

 
İLGİ GÖSTERDİLER
30. yılını dolduran Özel Seymen Eğitim Kurumları`nda gerçekleşen söyleşide Seymenli öğretmen ve öğrencilerin yanı sıra Sefa Sirmen ve eşi Kamuran Sirmen, Özel Seymen Eğitim Kurumları Kurucu Vekili Hamiyet Satı, anadolu lisesi müdürü Ercan Demir, ilkokul ve ortaokul müdürü Renan Kıran ve anadolu lisesi müdür yardımcısı İbrahim Küçükbay da hazır bulundu.
 
TALİPOĞLUNA ÖVGÜ
Söyleşide Seymen Eğitim Kurumları`nın “Eğitim, görünmeyeni görünür kılmaktır. Var olanı yeniden yorumlamak, başarmak, başarının hazzını duyabilmektir. Aynılıkların değil, farklılıkların güzelliğini kavrayabilmektir” anlayışını dile getiren Seymenli yöneticiler, aynı anlayışa sahip gazeteci Tayfun Talipoğlu`nu ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Talipoğlu da öğrencilerin sorularından duyduğu memnuniyeti ve beğeniyi, kuruma sunduğu teşekkürle ifade etti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ