KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5959 TL
  • 6.2126 TL
  • 6.7892 TL
Kocaeli Zirve
Körfez TDH’de izdiham yaşandı
Körfez TDH’de izdiham yaşandı
Siyaset
15 Nisan 2010 Perşembe 15:34
  • 1012
  • 0

Körfez TDH’de izdiham yaşandı

TDH’nin her on beş günde bir düzenlemiş olduğu ilçe başkanları toplantısı bu kez büyük bir katılımla Körfez’de gerçekleşti

Mustafa Sarılgül`ün liderliğini üstlendiği Türkiye Değişim Hareketi toplantılarına devam ediyor. Her on beş günde bir değişik bir ilçede düzenlenen toplantıların durağı bu kez Körfez ilçe oldu. TDH Körfez İlçe binasında gerçekleşen toplantı yaklaşık iki saat sürdü. Yapılan toplantının ardından partililer Körfez`de yeni hizmete giren ve kuru fasulyesiyle ünlenen Ali Caner Kardeşler Restaurant`ta düzenlenen yemeğe katıldı. Yemeğin verileceği salon partilileri almayınca ayakta kalan misafirler alt katta ağırlanmak zorunda kaldı.

ÖTEKİ YOK
TDH Körfez İlçe Başkanı Yener Akbulut birlik ve beraberlik adına düzenlenen bu toplantıların sık sık gerçekleşeceğini belirterek, “Bugün ülkemizde ekonomi darda, işsizlik had safhada. Sosyal barış zedelenmiş, huzur bozulmuş. Toplumda güven bunalımı var. Kurumlar arası ilişkiler sertleşmiş, liderler birbiriyle kavgalı. Bugünkü siyaset ülkemizi esenliğe çıkaramaz. Türkiye`nin geleceği için tek çare, Türkiye Değişim Hareketi`dir. Çünkü bizim ötekimiz yoktur. Burada atmosferden de görüleceği gibi enerjimizi inandığımız Türkiye Değişim Hareketi`nden alıyoruz. Sonuna kadar devam edeceğiz” dedi.

AYRIŞMA SONA ERECEK
Toplantıya katılan ilçe başkanlarının kendini tanıtmasının ardından il başkanı Coşkun Ağaryılmaz masadaki herkesin kendisini tanıtmasını istedi. Hoş bir sohbet ortamında gerçekleşen toplatının sonunda Ağaryılmaz bir konuşma yaparak çarenin yalnızca Türkiye Değişim Hareketi olduğunu vurguladı. Ağaryılmaz, “Türkiye Değişim Hareketi iktidarında siyasetin gündemi halkın gündemi olacaktır. İşi, aşı ve özgürlüğü biz sağlayacağız. Kutuplaşmayı sona erdirecek, barışı ve kardeşliği güçlendireceğiz. Bugün burada toplanmamızın sebebi bütünlüğümüzü ve kaynaşmamızı güçlendirmektir. Bize uzanan her eli tutmaya hazırız. Değişmeyen katılaşmış kuralları değiştirmeye adım adım yaklaşıyoruz” diye konuştu.

KİMLER KATILDI?
TDH Körfez İlçe Başkanı Yener Akbulut`un ev sahipliği yaptığı toplantıya TDH Kocaeli İl Başkanı Coşkun Ağaryılmaz, İzmit ilçe başkanı Volkan Karayel, Gebze ilçe başkanı Yılmaz Kahraman, Derince ilçe başkanı Enver Bayram, Kandıra ilçe başkanı Turan Çiçek, Karamürsel ilçe başkanı Sıpkat Kale, Kartepe ilçe başkanı Atilla Yüceak, Başiskele ilçe başkanı İbrahim Kabasakal, Darıca ilçe başkanı Necmi Kaya, Çayırova ilçe başkanı Ahmet Yıldırım, Gölcük ilçe başkanı Hakan Bıçakcı, Dilovası ilçe başkanı Abdurrahman Aslan, il sekreteri Muzeyyen Saygılı, il gençlik kolları başkanı Ali Okay Kabasakal, Körfez ilçe saymanı Mazlum Göçer, Körfez ilçe gençlik kolları başkanı Oktay Moğul ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ