KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Karamürsel’in geleceği sağlam
Karamürsel’in geleceği sağlam
Amatör Futbol
29 Mayıs 2010 Cumartesi 15:29
  • 1604
  • 0

Karamürsel’in geleceği sağlam

Kocaeli Amatör ekipler içinde alt yapıya önem veren ekiplerin başında gelen Karamürsel İdmanyurdu ekibi Altyapı çalışmalarına devam ediyor

Karamürsel İdmanyurdu ekibi alt yapı çalışmalarında özellikle bu sezon her yaş kategorisinde başarılı çalışmalara imza atıyorlar. U-13,  U-14, U-16, yaş kategorilerinde başarılara imza tan ekip en küçük yaş grubunda bu sezon başarılı olmak için çalışmalarına devam ediyorlar. Karamürsel İ.Y A takım seviyesinde Alt yapıda yetiştirdiği yaşları küçük sporcular ile İkinci Amatör küme F grubunda başarılı sonuçlara imza atan ekip play-off grubunu son hafta kaybeden ekip gelecek yıl için A takım seviyesinde başarılı olacağının sinyalini verdiler. Karamürsel İ.Y her yaş kategorisinde başarı çubuğunu daha yukarı çıkarmak için çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar.


Gümüşalan: yılmadan çalışıyoruz

Karamürsel İ.Y ekibinin Altyapı antrenörlerinden Niyazi Gümüşalan “Ekip olarak her gün her yaş kategorisi için yaptıkları idman programları ile çalışmalara devam ettiklerini ve bu çalışmalar içine sporcuların velileri çalışmanın içine aldıklarını bunun yanında özellikle okullar ile planlı ve programlı şekilde ortak çalıştıklarını belirtti. Bunun en güzel örneği Karamürsel 100 yıl lisesi ile yaptıkları ortak çalışma sonuncunda Türkiye şampiyonasında başarılı olan okulumuzun kadrosunda Karamürsel İ.Y takımının sporcularında olması kendilerine gurur verdiğini söyledi. Bu çalışmalara ara vermeden devam edeceğiz” dedi. 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ