KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5959 TL
  • 6.2126 TL
  • 6.7892 TL
Kocaeli Zirve
Yenişehir İ.Ö.O. öğrenci ve öğretmenelri el ele verdi
Yenişehir İ.Ö.O. öğrenci ve öğretmenelri el ele verdi
Eğitim
07 Nisan 2010 Çarşamba 17:41
  • 1641
  • 2

Yenişehir İ.Ö.O. öğrenci ve öğretmenelri el ele verdi

İzmit Yenişehir İ.Ö.O.’da öğrenci ve öğretmenleri, okulun bahçesine oyun çizgileri çizerek, spor sahaları oluşturdu

İzmit`in Yenişehir Mahallesi`nde bulunan ve bölgenin en büyük okulu olan Yenişehir İ.Ö.O. kuruluşunun 4. yılında birçok yeniliğe imza atıyor. Okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler, yapılan her işte birlikte çalışıyor. İlimizde bulunan iki görme engelli sınıftan birine de sahip olan okulda bahçe düzenlemesi yapılarak, oyun çizgileri çizildi.

OYUN ÇİZGİLERİNİ BİRLİKTE ÇİZDİLER
Okul müdürü Sabahat Çarıkçı Ulucutsoy, öğretmen ve öğrenciler oyun çizgilerini birlikte çizdi. Görsel sanatlar öğretmenleri Seher Tüylüoğlu ve beden eğitimi öğretmeni Selim Balaban rehberliğinde çizilen oyun çizgileri, yine öğrenciler tarafından boyandı. Oyun alanı olan bahçede ayrıca basketbol ve voleybol sahaları da oluşturuldu.

İKİNCİ BÜYÜK  SPOR SALONU
Ayrıca okul bahçesine, yine öğrencilerle birlikte birçok yeni fidan dikildi. Bahçe çimlendirildi ve dikilen ağaçlar çitlerle çevrildi. Atatürk Köşesi`nin yeniden düzenlenmesi için okul yönetimi EDOK`a dilekçe verdi. Ayrıca okula tek kapıdan giriş, ikiye çıkarıldı. İlimizin en büyük ikinci spor salonuna sahip okulda 812 öğrenci 27 derslikte eğitim alıyor. Okulda toplam 37 öğretmen görev yapıyor.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ