KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Yüzde Yüz Etüt Merkezi’nde çifte mutluluk yaşandı
Yüzde Yüz Etüt Merkezi’nde çifte mutluluk yaşandı
Eğitim
28 Aralık 2010 Salı 09:22
  • 2605
  • 1

Yüzde Yüz Etüt Merkezi’nde çifte mutluluk yaşandı

Yüzde Yüz Etüt Merkezi’nde 1. sınıf öğrencileri için okuma bayramı düzenlenirken, aynı ay içinde doğan öğrencilere de doğum günü kutlaması yapıldı

İlimizde bu yıl  açılan eğitim kurumlarından Yüzde Yüz Etüt Merkezi`nin öğrenci kulübünde geçtiğimiz hafta çifte mutluluk yaşandı. İzmit merkezde bulunan etüt merkezinin kurum yöneticileri okuma-yazma öğrenen 1. sınıf öğrencileriyle sınıf öğretmenleri Hatice Öztürk onuruna sürpriz bir kutlama hazırladı. Minik öğrenciler kendileri için düzenlenen okuma bayramında, arkadaşlarıyla birlikte pasta kesti ve eğlendi. Kutlamada bir konuşma yapan kurumun rehber öğretmeni İpek Türkücüoğlu “İlköğretim çağının çocuklarımızın temellerinin atıldığı ve şekillendiği bir çağdır bu çağı sürdürürken biz öğretmelere ve velilere çok büyük görevler düşüyor” dedi.
 

TOPLU DOĞUM GÜNÜ
Rehber öğretmen Türkücüoğlu; “Bizler burada etüt aile işbirliğini sağlam temeller üzerinde kurduk. Başarılı bir eğitim alarak okumayı geçen tüm öğrencilerimizi ve ailelerini kutluyoruz” diyerek kurum içinde bu tür motivasyon arttırıcı etkinliklerin devam edeceğini belirtti.  Kurum yöneticileri okuma bayramının ardından, aralık ayı içinde doğan öğrencilerin de doğum gününü kutladı. İmge Bekil, Tuana Ece Eraslan ve Ayşenur Şenşutman için düzenlenen doğum günü partisinde öğrenciler eğlence dolu bir gün yaşadı. Kurum yöneticileri ve öğretmenler öğrencileri tebrik etti ve miniklere çeşitli hediyeler verdi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ