KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.5375 TL
  • 7.2389 TL
  • 8.1000 TL
Kocaeli Zirve
Benzinde büyük İNDİRİM!
Benzinde büyük İNDİRİM!
Ekonomi
24 Mart 2020 Salı 20:19

Benzinde büyük İNDİRİM!

Araç sahiplerine son dakika benzine indirim müjdesi geldi. Geçtiğimiz günlerde yapılan büyük indirimin ardından benzin fiyatlarına ikinci indirim gelirken benzinin litresi 51 kuruş düştü.

Birkaç gün önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir açıklama yapmış ve benzinde 60 kuruş, motorinde 55 kuruş indirim yapıldığını duyurmuştu. Bugün yapılan yeni açıklamada benzinin litre fiyatında 51 kuruş indirime gidileceği duyuruldu. Yapılacak olan bu yeni indirim gece yarısından itibaren geçerli olacak. Dünyada düşmeye başlayan petrol fiyatlarına paralel olarak akaryakıt fiyatlarında 10 Mart tarihinde indirime gidilmiştir. İndirim pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde benzinin litre fiyatı 60, motorunun ise 56 kuruş düşmü

Yeni İndirimle Benzin 6 Liranın Altına Düştü!

Benzinin litre fiyatına bu hafta içerisinde toplam 1,11 lira indirim gelmiş oluyor. Böylece benzin fiyatları Ankara'da ortalama 6,13 liradan satılırken 5,62 liraya düşecek. İstanbul'da ise Benzinin litresi 6,0 4 liradan 5,53 liraya inecek. Motorunda herhangi bir indirim yapılmazken yapılan bu son indirimle birlikte benzin fiyatları motorin fiyatlarının altına inecek.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ