KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
BMW’ler heyecanlandırıyor
BMW’ler heyecanlandırıyor
Ekonomi
23 Aralık 2010 Perşembe 14:32
  • 1322
  • 2

BMW’ler heyecanlandırıyor

Öztorun Oto’da satışa sunulan BMW 3 Serisi Sedan araçlar, yeni gövdesi ve donanımlarıyla BMW tutkunlarının heyecanını arttırıyor

Yenilikçi teknolojileriyle yıllardır rakiplerinden birkaç adım önde bulunan BMW 3 Serisi Sedan, benzersiz sürüş özellikleri ve kışkırtıcı dış tasarımlarıyla bir kez daha adından söz ettirmeye hazır. Sürüş keyfinde cömert, yakıt tüketiminde ise oldukça cimri olan BMW 3 serisi Sedan otomobiller, sınıfının düşük yakıt tüketimine sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Ergonomik iç tasarım ve kullanışlı ön konsolunun zarafet ve şıklığıyla göz dolduran BMW 3 Serisi Sedan ile spor bir araç kullanmanın ne demek olduğunu, üst klasman otomobil tutkunlarına bir kez daha gösteriyor. Tüm bu ayrıcalıklarının yanı sıra doğa dostu ‘Efficient Dynamics` farkı, hassas direkt enjeksiyon, direnci azaltılmış lastikler, fren enerjisi geri kazanımı gibi özellikleriyle de göz dolduruyor.

CAZİP ÖDEME İMKANLARI
Kentimizde Öztorun Oto tarafından uluslararası standartlarda hizmet kalitesiyle temsil edilen BMW`lerin fiyatları da yerli otomobillerle yarışabilecek düzeyde. 3.16i ve 3.20 d serisi için hazırlanan kampanyaları yıl sonuna kadar geçerli olacak. 3.16i`ler 33 bin avrodan, 3.20d serisi ise 42 bin avrodan başlayan fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuluyor. TEB, İş Bankası ve Akbank ile ekonomik birliktelikleri bulunan Alman devinin TL`de 36 aya kadar 0.74, 36-64 ay arası ise 0.79 faiz oranları bulunuyor. Avroda faiz oranları ise 0.50 olarak belirlenmiş. BMW tutkunlarının isteği doğrultusunda, yüzde 20`si peşin, yüzde 80`i 60 eşit taksit ya da 48 aya kadar balon ödeme veya ara ödemeli seçenekler de müşterilere sunuluyor.

Dünya devi BMW`nin kentimizdeki temsilcisi Öztorun Oto`nun  hazırladığı kampanyanın seçenekleri arasında 1.16i modeller de bulunuyor. 26 bin 650 avro gibi çok cazip bir fiyat ve ödeme seçenekleriyle tüketicinin beğenisine sunulan 1.16i, kampanya stoklarıyla sınırlı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ