KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
DenizBank ve Petrol Ofisi işbirliği
DenizBank ve Petrol Ofisi  işbirliği
Ekonomi
14 Aralık 2009 Pazartesi 14:23
  • 748
  • 0

DenizBank ve Petrol Ofisi işbirliği

DenizBank`ın KOBİ`lere özel geliştirdiği “İşletme Kart”, Petrol Ofisi`nden 2 ay vade ile faizsiz akaryakıt alabilme imkânı sunuyor.

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle öne çıkan DenizBank, küçük ve orta ölçekli işletmelere özel geliştirdiği “İşletme Kart” ile avantajlar sunmaya devam ediyor. DenizBank`ın Petrol Ofisi ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde, “İşletme Kart” sahipleri 2 ay vade ile faizsiz akaryakıt alabiliyorlar.


DenizBank Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Sun Türkiye`nin en büyük akaryakıt dağıtıcısı olan Petrol Ofisi ile işbirliği yaparak, işletme sahiplerine önemli bir avantaj sağlamaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Sun, DenizBank Petrol Ofisi işbirliğinin Üretici Kart ile başladığı, şimdi KOBİ`lere ulaşan İşletme Kart ile devam ettiğini sözlerine ekledi. İşletmelerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış Hazır Hesap, Taksitli Ticari Kredi, Sezon Ödemeli Sektör Kredileri ve Ticari Kredi Kartı ürünlerini tek bir kartta toplayan “İşletme Kart”ın dünyada bir ilk olduğunu belirten Sun sözlerine şöyle devam etti:
“DenizBank İşletme Bankacılığı`nın ürün ve hizmetlerinden yararlanan işletmelerin sayısı 470 bine, sağladığı kredi 2,8 milyar TL`ye ulaştı. Dünyada bir ilk olan ‘İşletme Kart`ın 60 bin kullanıcısı bulunuyor. Petrol Ofisi ile yaptığımız işbirliği kapsamında ‘İşletme Kart` sahipleri Türkiye`nin dört bir yanındaki 3 bine yakın Petrol Ofisi bayisinden 2 ay vade ile faizsiz akaryakıt alabilecekler. Hedefimiz, DenizBank`ın İşletme Bankacılığı alanındaki farklılığını daha fazla işletmemizle paylaşarak; ekonomimizin dinamosu olarak gördüğümüz KOBİ`lerimize finansal destek sağlamak.”
 

2008 yılında hayata geçen ve kısa sürede 60 bin işletme sahibinin tercih ettiği “İşletme Kart” başvuruları, SMS ve DenizBank şubeleri aracılığıyla yapılabiliyor.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ