KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Dumlupınar öğrencileri Köşker’i ziyaret etti
Dumlupınar öğrencileri Köşker’i ziyaret etti
Güncel
22 Nisan 2010 Perşembe 14:57
  • 1608
  • 0

Dumlupınar öğrencileri Köşker’i ziyaret etti

Dumlupınar İlköğretim Okulu öğrencileri, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı

Dumlupınar İlköğretim Okulu öğrencileri, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker`i ziyaret ederek görevi ve belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı. Öğrenciler, sınıf öğretmenleri Arzu Bayraktar ve M. Akif Kütük ile birlikte belediyeyi yerinde tanımak ve görev ve çalışmaları hakkında bilgi almak için başkan Köşker`le bir süre sohbet etti. Sosyal bilgiler dersini uygulamalı olarak yapan 4-B sınıfı öğrencileri, başkan Köşker`e, Gebze`de yapılacak çalışmalar hakkında çeşitli sorular sordu.

ÇOCUKLARA VAATLER
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, hazırlanan projelerde çocuklara ve gençlere büyük önem verdiklerini belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Önümüzdeki dönemde sizlere yönelik olarak sosyal, kültürel ve sportif alanlarda ciddi yatırımlar yapacağız. Çocuklarımız ve gençlerimiz için spor sahaları, olimpik yüzme havuzu, kapalı spor salonları ve yeni parklar inşa edeceğiz. Hazırladığımız projelerle sizler, daha yaşanılabilir, daha sağlıklı ve modern bir Gebze`de yaşayacaksınız.” Öğrenciler daha sonra belediye birimlerini gezerek, personellerden görevleri ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ