KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Suludere: Bütünlük sağlamak için adayım
Suludere: Bütünlük sağlamak için adayım
Ekonomi
08 Aralık 2009 Salı 15:27
  • 557
  • 0

Suludere: Bütünlük sağlamak için adayım

CHP Çayırova İlçe Başkanlığı’na aday olan Veysel Suludere partinin her kademesinde bütün sağlamak için aday olduğunu açıkladı

Veysel Suludere, Çayırova ilçe başkan adaylığıyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Uzun yıllar CHP çizgisinde Gebze ve özellikle Çayırova bölgesinde temiz siyaset yaptığını belirten Suludere, “CHP`nin her kademesinde bütünlük sağlamak için bu göreve talibiz” dedi. Siyaset yaşantısına CHP`de başladığını dile getiren Suludere, açıklamasında şu detaylara da yer verdi:
 

GÖNÜL VERDİM
“Siyaset halka hizmet vermek için yapılır düşüncesiyle başladığım siyasi yaşamımda CHP çizgisinden hiçbir zaman taviz vermedim. Partiye gönül vermiş biri olarak CHP misyon ve vizyonları çerçevesinde ayrı hareket etmeden yıllardır bu partinin menfaatleri için uğraşıyorum ve görev verildikçe de uğraşmaya devam edeceğim.”
 

BİLGİ ALIYORUM
İlçe başkanlığına aday olduğunu bir kez daha yineleyen Suludere yeni oluşacak yönetim hakkında delegelerden bilgi aldığını ifade etti. Suludere açıklamasına, “CHP bünyesinde bulunan delege olsun, üye olsun, gönül veren partililerimiz olsun hepsiyle bir araya gelerek yeni oluşacak yönetim hakkında bilgi alıyorum. Partililerimizin istediği yönetim CHP Çayırova neferleri olacak” diye son verdi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ