KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Geçici işçilerin görevi son buldu
Geçici işçilerin görevi son buldu
Güncel
23 Nisan 2010 Cuma 15:29
  • 2081
  • 0

Geçici işçilerin görevi son buldu

6 ay süreyle fidan dikiminde çalıştırılan geçici işçilerin görev süresi doldu. Başiskele’de çalışan işçiler için başkan Ayaz küçük bir teşekkür kahvaltısı verdi

6 ay süreyle fidan dikiminde çalıştırılan geçici işçilerin görev süresi son buldu. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Büyükşehir Belediyesi`nin Toplum Yararına Çalışma Projesi (TYÇP) kapsamında 6 ay boyunca Başiskele`de ağaç diken geçici personel için bir veda programı düzenledi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü`nde gerçekleşen kahvaltılı programda 16 işçiye verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eden başkan Ayaz, onları teşekkür belgesiyle onurlandırdı. Ayrıca işçilere birer hediye veren Ayaz bir dahaki projeler için yine birlikte çalışmak istediğini söyledi.

FİDAN DİKİMİNDE ÇALIŞMIŞLARDI
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 28 Ekim`de Toplum Yararına Çalışma Projesi (TYÇP) adıyla startı verilen “1 Milyon Ağaç Dikimi” kampanyasında Başiskele`ye 25 bin fidan düşmüştü. Proje kapsamında Başiskele`de toplam 16 kişilik geçici ekip 6 ay boyunca ilçenin çeşitli yerlerinde çalışarak ağaçlandırma çalışmalarını başarıyla tamamladı. İlçe geneline 25 bin ağaç diken geçici işçilerin görevi ise önceki gün son buldu. Bu kapsamda Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, geçici işçileri için özel bir veda programı düzenledi.

AYAZ HEDİYE VERDİ
Başiskele Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü`nde gerçekleşen kahvaltılı programa başkan Hüseyin Ayaz`ın yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Bakım Şefi Osman İlhan,  Başiskele Kontrol Mühendisi Fatma Can, Park ve Bahçeler Müdürü Ahmet Yurtseven ve personel katıldı. Samimi ortamda gerçekleşen kahvaltıda başkan Ayaz şöyle konuştu: “İyi bir uyum içinde başarılı bir çalışma çıkardınız. Sizlerle yeni projelerde de çalışmak isterim. Hepinize emeğinizden dolayı teşekkür ederim.” Ayaz konuşmasının sonunda onlara birer de hediye takdim etti.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Yazan: Mert

Hep zaden kamu kurum larına yapın sakın fabrika calışanları taşeron işçisi yok ama ne yapalım semer vuran çok bizleree

0 Beğendim
0 Beğenmedim

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ