KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Panorama 2 Yuvacık'tan Yükseliyor
 Panorama 2 Yuvacık'tan Yükseliyor
Finans
14 Ekim 2012 Pazar 23:25
  • 1489
  • 1

Panorama 2 Yuvacık'tan Yükseliyor

Yuvacık’ta, panoramik İzmit Körfezi manzarasına karşı yapılan ve bu tip sitelerdeki alışılmış standartların dışında farklı sosyal olanaklar sunan Panorama 2 projesinin temelleri atıldı.
Yuvacık`ta, panoramik İzmit Körfezi manzarasına karşı yapılan ve bu tip sitelerdeki alışılmış standartların dışında farklı sosyal olanaklar sunan Panorama 2 projesi,  Panorama 1` in hemen yanındaki arsaya inşa ediliyor.  Panorama – 2`nin projesinde,  ünlü mimar Metin Alan ve kentin önde gelen genç ve başarılı girişimcisi,  işadamı Erhan Güleryüz'ün imzaları var.
 

ADINDAN SÖZ ETTİRECEK
Tüm detayların düşünüldüğü projede her kesime hitap edecek farklı konut türlerinin bulunması ise projeye ayrı bir özellik katıyor. Körfez manzarasından, yeşilin her tonunun bulunduğu eşsiz doğasına kadar Kocaeli'nde lokasyon olarak farklı bir konuma sahip Panorama - 2 projesi inşaat sektöründe iddialı bir şekilde adından çok söz ettirecek  nitelikte bir proje olarak öne çıkıyor.
 
 
KUSURSUZ KALİTE ANLAYIŞI
Rengin İnşaat tarafından İzmit`in doğayla iç içe olan yerleşim merkezlerinden Yuvacık`ta inşa edilecek olan Panorama  2, modern mimarisi, kusursuz kalite anlayışı ve yüksek donanım standardı ile rüya gibi bir yaşam için hayata geçiriliyor.
 

YÜKSEK YALITIM
Panorama -2`de,  binaların ısı - ses ve su izolasyonuna büyük önem verilen projede.  C-30 sınıfı hazır beton, dış duvarlarda ise 25 cm kalınlıkta Nevşehir bölgesinden getirilen ısı ve ses izolasyonu yüksek olan BIMS marka tuğla kullanılacak.
 

SİTE`DEN DIŞARI ÇIKMAYA GEREK YOK
Panaroma 2 projesinin en önemli özelliği ise çok fazla yeşil alana sahip olması.  Doğayla iç içe olan ancak şehrin bütün imkânlarını da barındıran projede yüzme havuzu, çocuk oyun parkları, tenis kortu, TV-oyun salonu, fitness center - sauna, yürüyüş parkurları, kreş, market, otoparklar gibi birçok sosyal imkân alanı bulunacak. 
 

SATIŞLAR BAŞLADI
Toplamda 104 konuttan oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 olarak sunulan daireler bulunmakta. Bu dairelerden isterseniz, çatı dubleks ve bahçe dubleks seçme imkanınızda bulunuyor. Her ayrıntısı düşünülmüş bir sosyal yaşama adım atmak istiyorsanız, 0262 344 32 51 / 0532 224 90 79 numaralı telefonlardan bilgi alabilirsiniz

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ