KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Acele edin son 29 daire
Acele edin son 29 daire
Finans
31 Aralık 2012 Pazartesi 09:19
  • 1178
  • 0

Acele edin son 29 daire

Ulumeşe inşaat tarafından inşa edilen Sarımeşe Konakları, tamamlanan 3. etabıyla yaşamınıza kaliteyi yerleştirmek ve hayat standardınızı yükseltmek için sizlere huzuru, sadeliği ve modernliği bir arada sunuyor
Kentimizde 2007 yılından beri faaliyet gösteren Ulumeşe İnşaat, Kartepe`nin en köklü ve en kaliteli projesine imzasını attı. İlk 2 etapta 200 daire inşa eden firma, müşterilerinin isteği ve memnuniyeti doğrultusunda Sarımeşe Konakları`nın 3. etabına da tamamladı. Huzuru, sessizliği, temiz havayı, yeşili, sadeliği ve üstün zevki arayanlar için tek adres olan Sarımeşe Konakları`nda müşteriler için tüm ayrıntılar düşünüldü.
 
10 BİN METREKARE YEŞİL ALAN
Modern mimarisi, geniş yolları, otopark alanları, çevre düzenlemesi ve eşsiz manzarası ile huzurlu bir yaşam alanı sunan Sarımeşe Konakları, toplamda 44 bin metrekare üzerine inşa edildi. Sarımeşe Konakları`nda toplam inşaat alanının 10 bin metrekaresi yeşile ayrılarak, site içine sosyal yaşam merkezi kuruldu. Açık ve kapalı havuzun yanı sıra, masa tenisinden fitness salonuna, saunadan çocuk parkına kadar şehir merkezini aratmayacak kadar renkli bir yaşam sunuluyor.
 
150 BİN İLE 251 BİN TL ARASINDA 
Yapımına geçtiğimiz yıl başlanan 3. etapta 60 daire bulunuyor. 3+1 ve dubleks dairelerin olacağı konutlarda fiyatlarda kalitesine oranla oldukça uygun. 150 bin TL`den 251 bin TL`ye kadar fiyat aralığında olan daireler, son derece kaliteli malzemelerle inşa edilmiş. Firma ortaklarından İlhami Gültepe, “İlk 2 etabımızda tüm dairelerimiz satılmış durumda. Kalitemize güvenip bizi tercih eden Kocaeli halkına canı gönülden teşekkür ediyoruz” dedi.
 
KOCAELİ HALKINA TEŞEKKÜRLER
Gültepe, “Biz burada insanlara sadece daire değil, huzur da vaat ediyoruz. Yaptığımız evlerin arkasındayız. Benim kendi oğlum da evlendi ve buraya yerleşti. Ailemi burada yaşatmam, yaptığımız evlerin sağlam, dayanıklı ve kaliteli olduğunun bir göstergesidir. Site içerisinde bir de market ve kafeterya bulunuyor. Kocaeli halkının bize güvendiğini, buradan bir daire alanın muhakkak bir yakınına daha aldırtmasından anlıyoruz. Bu güven bizleri motive ediyor ve daha iyi işler yapmamızı sağlıyor” şeklinde konuştu. 
 
DÜNYA MARKALARIYLA BEZENMİŞ
Ferah, özgün ve modern mimari yapısı, dünya markalarıyla bezenmiş donanımı, doğal ve sosyal alanları ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmış Sarımeşe Konakları`nın 3. etabını görmeye herkesi davet eden firma yetkilileri, inşaat aşamasında kullandıkları ürünlerin 3 yıl garantisini de sunuyor. Seçkin bir yaşam tarzı arzu ediyorsanız, Sarımeşe Konakları sizin için en uygun yer. Aileniz için aradığınız huzurlu ve güvenli ortamda, 24 saat korumayla mutlu olabileceğiniz bir ortam sizi bekliyor.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ