KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Akar Peyzaj mutlu yaşamlar sunuyor
Akar Peyzaj mutlu yaşamlar sunuyor
Finans
10 Aralık 2012 Pazartesi 09:11
  • 1316
  • 1

Akar Peyzaj mutlu yaşamlar sunuyor

Kentimizde peyzaj deyince akla gelen ilk firmalardan bir tanesi olan Akar Peyzaj konusunda uzman personeliyle kaliteli hizmetin adresi olmayı yıllardır sürdürüyor.
1997 yılından bu yana çevre düzenlemesi ve peyzaj alanında bilgi tecür ve kalitesiyle Kocaeli halkına hizmet veren Akar Peyzaj müşter odaklı ve doğa ile uyumlu çalışma anlayışıyla göz dolduruyor. Uzun ömürlü, estetik  ve fonksiyonel projeleriyle dikkat çeken tecrübeli firma tasarladıklarını en kaliteli biçimde uygulayarak rakiplerine fark atmayı da başarmış gibi görünüyor. Doğal tasarımlarının yanı sıra kültürel bütün lüğü sağlayan ve çevre dostu çalışmalarıyla bilinen firma müşterilerinin dış mekanlar alanında her türlü zevk ve ihtiyaçlarını karşılayarak kaliteli mekan tasarımları yapıyor. 
 

50 PROFESYONEL PERSONEL
Bir çok projesinde ezber bozmayı ve insan- doğa ilişkisi içerisinde güçlü tasarımlar yapmayı iyi bilmiş Akar Peyzaj, bahçenizin ihtiyacını en doğru yöntemlerle belirleyerek, ihtiyacınız olan düzenlemeleri en güzel şekilde yapmasıyla da tanınıyor. Toplamda 50 personel bünyesinde barındıran köklü firma aynı zamanda 3 peyzaj mimarı ve 2 peyzaj teknikeriyle de bahçe tasarımları konusunda kaliteli hizmetin adresi. Bir çok kaliteli markanın da satış temsilciğini yürüten Akar Peyzaj bir çok bilindik kuruma yaptığı işlerle de işine en iyi olduğunu göstererek rakipleriyle arasındaki farkı iyice açıyor. 
 

MODERN TASARIM TEKNİKLERİ
Geçtiğimiz günlerde Sanayi Bakanlığı'nın binasının dış projelendirmesini de başarılı bir ekilde yaparak teslim eden Akar peyzaj kentimizde oldukça önemli bir çok projeye de imza atıyor. Otel bahçeleri, kişisel bahçeler, fabrika peyzajları  başta olmak üzere kişiye özel tasarımlarıyla göz dolduran firma tasarımı yapılacak bahçenin tasarımını 3D modelleme teknikleriyle de önceden yaparak planlıyor. Müşterilerinin onayını alarak projeyi uygulama aşamasına geçen firma özgürlüğün ve fonksiyonelliğin bir arada olduğu yaşanılası mekanları sizler için hazırlayarak ailenizle mutlu zamanlar geçirmenizi sağlıyor. 
 
 
YENİ BİNA MÜJDESİ
2 yıl önce Başiskele Körfez Mahallesi'nde ki binasında müşterileri için kaliteli hizmetin adresi olmaya başlayan ve büyük bir titizlikle sürdüren köklü firma önümüzdeki günlerde yeni, daha büyük ve daha modern bir binaya taşınmanın da hazırlığı içerisinde. Firmanın sahibi Bilal Karaosmanoğlu yeni binayı müjdeleyerek; “ Son iki yıldır bu binada hizmet vermekteyiz. Artık yatırımlarımıza biraz daha hız vererek önümüzdeki günlerde yepyeni bir binada ve daha iyi koşullarda müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bina için yer arayışlarımız devam ediyor.” dedi. 
 

ÖZGÜR ALANLAR SUNUYORUZ
Sözlerine firması ve peyzaj sektörü hakkında bilgiler vererek devam eden Karaosmanoğlu; Bahçe tasarımları son derece farklı bir iş kolu. Dolayısıyla herkesin yapabileceği bir iş değil. Kentimizde bulunan binlerce çeşit bitkinin birbiriyle uyumunu ve yanyana yaşam koşullarını iyi bilmek gerekiyor. Tüm bunların yanında insanlara bahçelerinde özgür alanlar sunmakta son derece önemli. Bunları bir arada sunabilen köklü bir firmayız ve insanların bizi tercih ediyor olmasını çok önemsiyor ve işimizi titizlikle yapıyoruz.” dedi. Akar Peyzaj'a ulaşarak en güzel tasarımlara sahip olmak için 0 262 343 31 48 nolu telefonu arayabilirsiniz. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ