KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Bilçe, Kocaeli’nin iş güvenliğini sağlıyor
Bilçe, Kocaeli’nin iş güvenliğini sağlıyor
Finans
03 Aralık 2012 Pazartesi 08:43
  • 828
  • 0

Bilçe, Kocaeli’nin iş güvenliğini sağlıyor

Bilçe, Kocaeli’deki firmaların, yasalara göre bulundurmaları gereken iş güvenliği birimlerini sağlayarak büyük bir hizmet veriyor.

Yasalara göre her işyerinin bünyesinde kurulması gereken iş sağlığı güvenliği birimlerinin kurulmasını sağlayan Bilçe İş Güvenliği A.Ş, bu kapsamda işyerlerine işyeri hekimi, işyeri hemşiresi ve iş güvenlik uzmanı hizmeti veriyor. İşyerlerine, risk değerlendirmeleri, acil durum planları, işe giriş muayeneleri, periyodik ve portör muayeneleri gibi yasanın zorunlu tuttuğu uygulamaları yapan Bilçe, işletmelerin ihtiyaç duyduğu iş elbiseleri ve kişisel koruyucu donanımları da temin ediyor.

 
‘KAZASIZ İŞYERİ, SAĞLIKLI İŞÇİ'
Daha bu yıl kurulmasına rağmen sektördeki iddiasını gösteren Bilçe İş Güvenliği , Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan OSGB yetki belgesini bu yıl temmuz ayında aldı. 2013 yılında daha çok şirkete ulaşmayı ve OSGB Hizmeti vermek olan Bilçe, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için entegre yönetim sistemlerinin kurulumuna da başladı. ‘Kazasız işyeri, sağlıklı işçi' sloganı ile hareket eden Bilçe, yasalara göre Kocaeli il sınırları içerisinde hizmet verebiliyor.
 
YÖNETMELİĞE UYGUN HİZMET
İş güvenliği ve iş sağlığı açısından yönetmeliğe uygun hizmet vermeyi amaçlayan Bilçe İş Güvenliği Şirketi`nin ilerideki hedefi farklı illerde de şube açıp oralarda da hizmet vermek. Türkiye'de iş sağlığı ve güvenlik kültürü oluşması için önemli katkı sağlayacak olan şirket, firmaların bu konuda bilinçlenmesi, gerekli önlemleri alması adına var gücü ile çalışıyor ve kendisini tercih eden firmalara her konuda yardımcı oluyor
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ