KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Bilgin’e başarı sertifikası
Bilgin’e başarı sertifikası
Finans
17 Aralık 2012 Pazartesi 08:51
  • 758
  • 0

Bilgin’e başarı sertifikası

'Türk İş Kadınının Dünyaya Açılımı' projesi kapsamında Güney Afrika’ya bir ziyarette bulunan kadın girişimcilerimizden Şeniz Fahralı Bilgin, başarı sertifikasıyla döndü.

TOBB Bilecik Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı ve DEİK Mısır İş Konseyi Başkanı Zuhal Mansfield koordinatörlüğünde gerçekleştirilen “Türk İş Kadınının Dünyaya Açılımı “ projesi kapsamında, Güney Afrika iş dünyası ile karşılıklı sektörel iş görüşmeleri geçtiğimiz hafta içerisinde Johannesburg Ticaret ve Sanayi Odası`nda gerçekleştirildi. Bu görüşmelerde ilimizi de başarılı kadın girişimcilerinden Şeniz Fahralı Bilgin temsil etti. Battaniye üreten Türk firması, Sesli Tekstil Fabrikası`nı da ziyaret eden heyet, Nizamiye Külliyesini ve Edirne Camii`nin birebir kopyası şeklinde yapılan külliyeyi de ziyaret etti.

 

“ÖRNEK OLMAK HAYALİMİZDİR”
Burada yapılan toplantılarda ilimizi ve ülkemizi temsil eden Kadın Girişimci Bilgin, “Dünya da ki potansiyel pazarlara iş kadınlarımızdan oluşan heyetler ile gerçekleştireceğimiz seyahatler ve sektörel iş görüşmeleri sayesinde uluslararası alanda çok sayıda girişimciyle bir araya gelerek yeni pazarlar oluşturacağız” dedi. Bilgin sözlerini; “Türk iş kadınlarının güçlü profilini tüm dünyaya tanıtırken, gençlerimize de rol model olabilmek en büyük hayalimizdir” şeklinde tamamladı. Bilgin`e toplantı sonunda Güney Afrika Büyük Elçisi Kaan Esener tarafından başarı sertifikası verildi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ