KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Çağlayanlar Yuvacık'ta yükseliyor
Çağlayanlar Yuvacık'ta yükseliyor
Finans
10 Aralık 2012 Pazartesi 08:56
  • 1588
  • 0

Çağlayanlar Yuvacık'ta yükseliyor

1984 yılında bir aile şirketi olarak kurularak, Çağlayanlar A.Ş. ‘nin bir devamı olarak 2008 yılında Çağlayanlar Mimarlık Modern Çağlayan projesiyle faaliyetlerine devam ediyor.

1984 yılından bu yana piyasa varlığını sürdüren Çağlayanlar A.Ş 2008 yılında bir yenileşmeye giderek Mimarlık Ve Proje İnşaat TİC. LTD. ŞTİ adı altında yeni ortklıklarıı başladı.  Bir aile şirketi olan Çağlayanlar Mimarlık Fatih Fuat Çağlayan`ın inşaat mühendisliği kimliğinin yanında ticari geçmişi ve yılların tecrübesi ile birlikte Coşkun-Ceyhan Çağlayan ve Gökçe Çağlayan gibi yüksek mimarlarını bünyesinde barındırarak başarılı projelere imza atıyor.Son olarak Bahçecik bölgesinde inşaasına başlanan Modern Çağlayan projesi kalitesiyle göz dolduruyor. 

 

ÇAĞLAYANLAR BU DEFA YUVACIK`TA YÜKSELİYOR
30 yıllık bilgi ve deneyimi bünyesinde toplayan firmanın yaptığı Çağlayan Modern Yuvacık  yüksek yaşam kalitesinin anahtarlarını sunuyor. Başiskele Fatih Mahallesi Tınaztepe Caddesi üzerinde yeni bir hayat sunmak için çalışan şirketin bu projesi 91 metrekare olan 2+1 dairelerinin fiyatı 120 bin TL ile 170 bin TL arasında değişirken, 150 metrekare 3+1 dairelerin fiyatı 180 bin TL ile 200 bin TL arasında fiyatlandırıldı.160 metrekare ve 190 metrekare 3+1 dublex dairelerin fiyatı ise 200 bin TL ile 240 bin TL arasında satışa sunuluyor.  
 

YUVACIK`IN YEŞİL ALANLARI KORUNUYOR
Yapılan son projede Kocaeli`nin en gelişmiş bölgesinin Yuvacık olabileceğine inandığını belirten Fuat Çağlayan ‘Temiz havanın ve yeşilliğin bol olduğu Yuvacık`a yaptığımız projeyle yeni bir soluk getirdik.Temiz havası ve yeşilliği de onlara kaldı` dedi.Yüksek mimar Ceyhan Çağlayan da projelerinin yeşil alanlara dost olduğunu belirtti. Site içi araba geçişlerini kapatan şirket rahat ve sağlıklı bir yaşam tanıyor. Mimar Coşkun Çağlayan ‘Arabaların site içi kullanımlarıyla bir süre sonra her yerin beton olmasına izin vermiyor, yeşil alanları koruyoruz`dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ