KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Çınarlı Vadisi Konutları
Çınarlı Vadisi Konutları
Finans
26 Kasım 2012 Pazartesi 09:13
  • 2966
  • 2

Çınarlı Vadisi Konutları

Doğayla iç içe yapısıyla göz dolduran Çınarlı Vadisi Konutları sizlere mükemmel ve sınırsız bir yaşamın kapılarını aralıyor.

İdeal ve huzurlu bir yaşamın yeni adresi anlayışıyla yola çıkarak yaşanabilir ortamları ev sahibi olmak isteyenler için tasarlayan  Çınar Vadisi Konutları, kentimizin tam göbeğinde olmasına rağmen doğayla iç içe şehrin gürültü ve kalabalığından uzak bir yaşam vaat ediyor. Ağaçlar ve yeşil alanlarla örülmüş, oksijen deposu bir konumda huzurlu ve güvenli bir ortamda inşaa edilen Çınarlı Vadisi Konutları, konut planlamasında geniş sosyal olanaklara sahip bir yaşam alanı ve özel standartlarda bir hayat tarzı sunuyor.

 

HER AYRINTI DÜŞÜNÜLMÜŞ
Çınar Vadisi Konutları'nda kaliteli bir yaşam için tüm ayrıntılar da düşünülmüş. 4 blokta toplamda 5`er kat bulunan muhteşem yaşam alanında, sizin ve ailenizin rahatı için her türlü ayrıntı da düşünülmüş. 2+1, 3+1 ve dubleks dairelerden oluşan seçenekleriyle, bundan sonraki yaşamını rahat ve huzurlu bir ortamda sürdürmek isteyenlere mükemmel seçenekler ve yaşam alternatifleri sunmasıyla da göz dolduruyor. Şirintepe mevkiinde hızla yükselen projede donanım anlamında da her ayrıntı düşünülmüş. 
 

HER TÜRLÜ HİZMET VAR
Son derece kaliteli malzemelerin kullanıldığı Çınarlı Vadisi Konutları, bir çok lüksün yanı sıra sosyal yaşam alanları ve fitness salonu, asansörlü bahçe çıkışı, her binaya özel lüks asansör, inanılmaz deniz manzarası, araçlarınız için geniş otopark hizmeti, çocuklarınızın site içerisinde güvenle koşup oynayabileceği çocuk oyun alanları, spor sahaları ve komşularınızla hoşça vakit geçirebileceğiniz çardak ve dinlenme alanlarının sizlere sunduğu lüks hizmetleri,  sıradanlaştırarak sizlere sunuyor. 
 

HEMEN TESLİM İMKANI
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi`nin belirlediği, doğayla iç içe yürüyüş parkurlarından, Çınarlıdere ve Çamlıbel yürüyüş parkurlarının güzergahında bulunan Çınarlı vadisi konutları,  bulunduğu konum itibari ile her mevsim farklı güzellikte olan çınar ağaçları ile dolu bir vadi içerisinde olmasıyla da göz dolduruyor. Bulunduğu mevkiinin en güzel bölgelerinden bir tanesine konuşlanmış olan muhteşem güzellikte ki evlere sahip olmak için acele etmeniz gerekiyor. Hemen teslim imkanıyla sunulan ve sınırlı sayıda kalan dairelere talepler oldukça  yoğun.
 

FIRSATI KAÇIRMAYIN
Her lokasyona yakınlığı, doğası, havası, manzarası ve konumu ile tam bir oksijen deposunun ortasında bulunan Çınarlı Vadisi Konutları'nda ayrıcaklıklı bir yaşama sahip olmak için Şirintepe Mahallesi Güven Sokak No: 38 adresinde bulunan satış ofisine gidebilir, www.cinarvadisi.com internet adresi aracılığıyla iletişim kurabilir, ya da 0 262 226 51 37 ve 0 530 528 16 05 nolu telefonları arayarak Çınar Vadisi Konutları'nın satış yetkilileriyle iletişim kurarak harika bir yaşama ilk adımı atabilirsiniz. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ