KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
ÇLB Rent a Car fark yaratıyor
ÇLB Rent a Car fark yaratıyor
Finans
26 Kasım 2012 Pazartesi 08:45
  • 1396
  • 2

ÇLB Rent a Car fark yaratıyor

Kocaeli’nin köklü otomobil kiralama şirketlerinden birisi olan ÇLB Rent a Car, kalitesi ve güvenirliği ile sektöründe kentimizin de gözde araç kiralama şirketlerinden birisi

2007`de hizmet vermeye başlayan ve müşterilerini kaliteli hizmet ile buluşturan, Kocaeli`nin köklü Otomobil kiralama şirketi ÇLB Rent a Car, 25 araçlık filosu ile hizmet vermeye devam ediyor. Şirketin yöneticisi Faruk Çelebi, “Şu an bulunduğumuz çevrede ki en köklü firma biziz. Araçlarımızı alan müşterilerimiz memnun kaldıkları için tekrar bizi tercih ediyorlar” dedi ve başarısının sırrını şu sözlerle açıkladı, “Bizi tercih eden insanlara kaliteyi sunuyoruz. Bunun karşılığını da en güzel şekilde alıyoruz”.  

 
İŞ MAKİNELERİ DE KİRALIYOR 
Kiralık araçların en çok yaz aylarında rağbet gördüğünü belirten Çelebi, “ ayda ortalama 150-200 araç kiralıyoruz. Yaz aylarında bu rakam iki katına çıkıyor diyebilirim. En çok tercih edilen modeller ise dizel ve küçük otomobiller oluyor” dedi. Her kategoride araç bulabileceğiniz ÇLB Rent a Car, otomobil hizmetinin yanında iş makineleri de kiralıyor. ÇLB Rent a Car, makineleri kiraladığı firmalara, makine operatörlerini de yönlendirerek hizmet kalitesi ile göz dolduruyor. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ