KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Dayıcım Burger’den francaise atağı
Dayıcım Burger’den francaise atağı
Finans
14 Ekim 2012 Pazar 10:22
  • 1580
  • 0

Dayıcım Burger’den francaise atağı

1977 yılından beri kentimizin ilk hamburgercisi olarak hizmet veren Dayıcım Burger yeni N citiy AVM’de açtığı şubenin ardından francaise atağına devam ederek yeni şubesini Yahya Kaptan’da açıyor.
Kentin ilk hamburgercisi olma özelliğiyle uzun yıllardır İzmit halkının vazgeçilmezlerinden biri olan Dayıcım Burger,  yürüyüş yolu Hürriyet caddesi üzerinde bulunan küçük bir mekânda lezzetli burgerlerine gelen yoğun talep üzerine, 2010 yılında üç katlı oldukça şık bir mekana geçiş yapmıştı. Sektördeki hâkimiyetini korumayı hedefleyen firma, hizmet kalitesini ve ulaşılabilirliğini artırmaya yönelik adımlarını Yahya Kaptan`da devam ediyor. 
 

MENÜ YENİLENDİ
İzmit`in doğusunda ki hamburger severlerinin taleplerini karşılamak üzerine finansal bir strateji belirleyen köklü firma yenilenen konseptiyle hizmete hazırlanıyor. Kasım ayı içerisinde Yahya Kaptan Mahallesi, Ramada Plaza karşısında açılacak olan yeni mekan, 100 metrekare kapalı alan, 350 metrekare bahçe alanıyla aynı zamanda hoşça vakit geçirmek isteyenlere de hitap eder bir konsepte sahip.
 

MENÜ GENİŞLEDİ
Dayıcım Burgerin Yahya Kaptan şubesi, bilinen menüsüne ilaveten, pizza, makarna, salata, tavuk spesyalleri, çiğ börek gibi çeşitli lezzetleri de İzmit halkının beğenisine sunacak. Ev ve iş yerlerine paket servis olanağına da devam eden şık mekan, gece saat 02:00`ye kadar hizmet verecek.
 

DEĞİŞMEYEN LEZZETİMİZ
Dayıcım Burgerin yeni şubesinin sahibi Erkin Akbaş, ‘uzun yıllardır kalitesinden ve lezzetinden ödün vermeden, kentin markası haline gelen Dayıcım Burgeri herkese tanıtmak, tattırmak istiyoruz. Bu şubeyle beraber Dayıcım Burger diğer tatlarda da ne kadar iddialı olduğunu herkese ispat edecek. Dayıcım Burgerin değişmeyen lezzeti, yenilenen konsepti İzmitlilerce çok beğenilecek` şeklinde konuştu.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ