KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Ek-can Captiva ile buluşturuyor
Ek-can Captiva ile buluşturuyor
Finans
31 Aralık 2012 Pazartesi 09:09
  • 1015
  • 0

Ek-can Captiva ile buluşturuyor

Çalıştığı tüm sektörlerin bölgedeki önemli temsilcilerinden olan Ek-can Şirketler Gurubu, yeni Captiva ile müşterilerini karşılıyor.
Temelleri Sefer Ekşi ve Recep Ekşi kadeşler tarafından 1975 yılında İstanbul ve Kocaeli`nde başlattıkları bina inşaatı ve yap-sat işler ile atılan Ekcan Şirketler Grubu, 1985 yılında yola Ekcan İnşaat ve Otomotiv Sanayi Ticaret Ltd. Şirketi ismi ile çıktı. İnşaat ve otomotiv sektöründe kentimizin ve bölgenin lider firmalarından birisi olan Ekcan Chevrolet ve Opel gibi dünyaca ünlü otomobil markalarının da Kocaeli`de ki tek yetkili satıcısı konumunda.
 
KALİTESİ TESCİLLİ
Ek-Can Şirketler Grubu, kurumsallaşmış yapısı, gelişmelere hâkim, eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinmiş bir firma olarak dikkat çekiyor.  Kalite ve güvenilirliğini ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ve OHSAS 18001 İş ve Sağlık Güvenliği Yönetim Sistemleri ile belgelenen şirket, planlı ve istikrarlı büyüme politikaları ile çalıştığı bütün sektörlerdeki gibi otomobil sektöründe de halkın takdirini kazanmış durumda.
 
GEBZE VE İZMİT`TE ŞUBELERİ VAR
Chevrolet ve Opel markalarının Kocaeli`ndeki satış yetkisini elinde bulunduran firma aynı zamanda yedek parça ve servis hizmetleri ile otomobile dair her şeyi bünyesinde bulunduruyor. Gebze ve İzmit Merkez`de olmak üzere iki şubesi olan Ekcan Otomotiv, Chevrolet`in yeni SUV modeli olan yeni Captiva ile otomobil severlerin dikkatini çekiyor. Aile ve arazi otomobili konseptlerini birleştirerek oluşturulan yeni Captiva kullanıcılarına saygınlık katıyor.
 
163 BEYGİR GÜCÜNDE
Güçlü dış tasarım ve göz dolduran iç dizaynı ile yeni Captiva SUV, otomobil kavramını yeniden şekillendiriyor.  2.0 turbo dizel motoru ile 163 beygir gücündeki Captiva 400 mm tork üretiyor. Güç ve konforun bir arada bulunduğu araçta, güvenlik yine önde tutulan bir unsur olarak da dikkat çekiyor. Captiva, geliştirilmiş EuroNCAP güvenlik testlerinden 5 yıldız alarak güvenliğini tescillemiş bulunuyor. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ