KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Emol İletişimle hayatınız daha kolay
Emol İletişimle hayatınız daha kolay
Finans
19 Kasım 2012 Pazartesi 09:01
  • 1217
  • 0

Emol İletişimle hayatınız daha kolay

Derince’de cep telefonu bayisi olarak hizmet veren Emol İletişim alanının en iyisi olma yolund emin adımlarla ilerliyor.

Yaklaşık 2 yıldır Derince Çenedağ mahallesinde hizmet veren Emol İletişim, kaliteli aksesuar ve teknik servis hizmetiyle cep telefonlarına özen gösterenlerin adresi olmaya devam ediyor. Toplam 3 personeliyle faaliyetlerini en kalite biçimde sürdürmeye özen gösteren Emol İletişim, kaliteli hizmet anlayışı ve güleryüzlü personeliyle de dikkat çekiyor. Müşteri memnuniyetini ana hedef olarak belirleyen firma teknik servis ve cep telefonu satışı konularında Derince`nin en iyisi olmaya aday gibi görünüyor. 

 

GÜVENLİ HİZMET
Her marka cep telefonu aksesuarlarını kolaylıkla bulabildiğiniz Emol İletişim`in sahibi Olcay Kamış Yaklaşık 7 yıldır bu alanda hizmet vermekteyiz. 2 yıldır da kendi iş yerimizi açarak hizmetlerimize devam ettik. Teknik servis ve ürün desteği konularında Derince piyasasının en iyisi olduğumuzu söylemekten gurur duyuyorum.”dedi. Firma ayrıca Telpa, KVK, Genpa gibi dünya çapında markaların da yetkili satıcı olarak müşterileri hizmet ediyor. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ