KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Eyfel’i boyayan Jotun Kocaeli’de
Eyfel’i boyayan Jotun Kocaeli’de
Finans
24 Aralık 2012 Pazartesi 09:13
  • 1644
  • 0

Eyfel’i boyayan Jotun Kocaeli’de

Norveç’te kurulan Jotun Boya, 80 yılı aşkın uluslararası deneyimiyle bugün 5 kıtada 71 şirket, 40 fabrikasıyla faaliyet gösteriyor. Jotun Boya ilimizde de Özgür Erim finansal liderliğinde faaliyet gösteriyor
Dev projelerin altına renk kalitesiyle imzasını atan Jotun Boya`nın referansları arasında da birçok ünlü yapı bulunuyor. Eyfel Kulesi, dünyanın tek 7 yıldızlı oteli Burj Al Arab ve Queen Mary 2, Jotun`un renklendirdiği projelerin sadece birkaçını oluşturuyor. İnşaat boyaları, endüstri boyaları ve toz boyalarıyla pek çok sektörün ihtiyacını karşılayan Jotun Boya, haziran ayından bu yana ilimizde bulunuyor. Yaş boya, dekoratif boya ve toz boya olmak üzere genel çeşitleri içinde barındıran firmada yüzlerce seçenek mevcut.
 
RENK KALİTESİ MÜKEMMEL
Jotun Boya, kentimizde Özgür Erim`in finansal liderliğinde, toplamda 280 metrekare olmak üzere 3 katta hizmet veriyor. Boya için gerekli olan, her türlü endüstri makinelerine sahip olan Jotun, boyanın pigmentlerini atarak çalkalama işlemlerinin de bayiliğinde yapıyor. Jotun Boya`nın inşaat ve endüstri firmalarının ve mimarların gözdesi olduğunu belirten Özgür Erim, “Tercih edilmemiz ve en büyük avantajımız boyalarımızın baz boya olması ve makinelerimiz sayesinde burada renklendiriyor olmamız` dedi.
 
KLİMA MASRAFLARI DÜŞECEK
Özgür Erim özellikle dış cephe boya konusunda Türkiye`de tek kalite olduklarını belirterek ‘Dış cephe konusundaki kalitemiz uygulama anlamında ve solmazlık garantisiyle Türkiye`de tek. 20 yıl gibi uzun bir süre solmazlık garantisi veriyoruz. Ayrıca dış cephe boyalarımız 2 kez güneş ışınlarını yansıtarak iç sıcaklığı dışa göre 5 derece kadar düşürüyor. Adeta bir klima etkisi yaratarak klima masraflarını yarıya düşürüyor` dedi. 
 
ASTAR VE BOYA AYNI KUTUDA
Jotun Boya`nın hiçbir yerde bulamayacağınız özellikleri saymakla bitmiyor. Çelik konstrüksiyonlarda kullanılan boyalar hem astar hem de boya özelliğini aynı kutu içinde barındırıyor. Tek boya astar görevini de görüyor. Örtücü özelliği çok yüksek olan bu boyaların kuruması ise sadece 1 saatte tamamlanıyor. Zamandan ve astar maliyetinden de tasarruf sağlayan bu boyaların patenti bizzat Jotun Boya`nın kendisine ait.
 
ÖNERİLERİ FİRMA VERİYOR
Jotun Boya`da bir uygulama ekibi de mevcut. Boya yaptırılacak yere bu uygulama ekibi gidiyor ve ihtiyaç doğrultusunda öneriler sunup teklif veriyor karar verildikten sonra boya dâhil anahtar teslim müşteriye veriliyor.. Uygun paket fiyatlarıyla dikkat çeken uygulama ekibi hayli pratik. Boya yapılacak yerin metrekaresine göre belirlenen fiyatlar, firmanın boya yoğunluğuna ve katı madde oranına duyduğu güveni gösteriyor.
 
‘ÜRÜNLERİMİZ LİSANSLI`
Yüksek ısıya maruz kalan alanlar için ve asidik etki bulunan alanlara da uygun boya üreten firmanın hedefi endüstri alanında %50`lik bir büyüme elde etmek. Dekoratif boya konusunda bölgenin henüz aydınlanmadığını belirten Özgür Erim ‘ Dekoratif boya konusunda bölgeyi genişletmekte hedeflerimiz arasında. Her ürünümüz lisanslı ve özelliklerimiz patentlidir. Farkımız nalbur iye zihniyetiyle iş yapmak değil, markamızı ve kalitemizi göstermemiz` dedi.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ