KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Fiesta alan kazanıyor
Fiesta alan kazanıyor
Finans
12 Kasım 2012 Pazartesi 08:48
  • 976
  • 0

Fiesta alan kazanıyor

Pazara sunulduğu 1976 yılından bu yana dünya çapında 15 milyon adetten fazla satılan Ford Fiesta, Gebze’de de Nazer Otomotiv farkıyla satış rekorlarına devam ediyor.
Dünyanın önde gelen otomotiv sektörü veri şirketi JATO Dynamics tarafından son açıklanan rakamlara göre Ford Fiesta, 2012 yılının ilk 9 ayında Avrupa`nın en çok tercih edilen küçük otomobili olurken Türkiye`de de segmentinin en çok satılan modeli olmaya devam ediyor. Gebze bölgesinde de Nazer Otomotiv tecrübesile otomobil severlerle buluşan Fiesta, Türkiye pazarında ise 2010 ve 2011 yıllarında elde ettiği segmentinin liderlik vasfını 2012`de de sürdürüyor. 
 
16 BİN 140 ADET SATILDI 
Türkiye`de ilk 9 ayda 16 bin 140 adet satılan Fiesta, kendi segmenti içerisinde yüzde 14.2`lik pazar payı ile öncü olmaya devam ediyor. Tüm otomobil sektörü dahilinde, yılın üçüncü çeyreğinde ve 2012`nin başından Eylül ayının sonuna kadar Fiesta, Avrupa`da en çok satan ikinci araç olurken, Ford`un ise en çok satan modeli oldu. Tasarımı, performansı ve ekonomik oluşu ise bu başarının en önemli sebepler arasında.
 
NAZER FARKI İLE 
Yeni plazasında güvenilirliği ve tecrübeleri ile müşterilerine kaliteli hizmet veren Nazer Otomotiv ise Red Dot Tasarım ödülü sahibi muhteşem Fiesta`yı Gebzeli alıcılarla buluşturuyor. Kampanyalar ve uygun satış fiyatları ile Nazer Otomotiv araç sahibi olmak isteyenler için çok büyük fırsatlar yaratıyor. Nazer farkı ve Ford teknolojisinin ortaklığı Fiesta`yı daha uzun yıllar tahtta tutacak gibi görünüyor  
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ