KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Gör-Tan, Hyundai kalitesini sunuyor
Gör-Tan, Hyundai kalitesini sunuyor
Finans
17 Aralık 2012 Pazartesi 09:01
  • 1047
  • 0

Gör-Tan, Hyundai kalitesini sunuyor

Gör-Tan Otomotiv, Kocaelili alıcıları dünyanın ilk beş otomobil üreticisinden birisi olan Hyundai’nin kalitesi ile buluşturuyor.
1993 yılından bu yana kentimizde hizmet veren Gör-Tan Otomotiv, 6 bin metrekarelik tesisinde Hyundai`ın satış, servis ve yedek parça hizmetini gerçekleştiriyor. Ayrıca sigorta ve 2. el araç hizmetide bulunan firma, Hyundai Assan tarafından eğitilmiş deneyimli kadrosu, bütün ürün gamını görebileceğiniz 7 gün açık showroomu ve tüm çözümleri sunan 24 saat arayabileceğiniz servisiyle her zaman en iyi hizmete odaklanıyor.
 
BİN 200 METREKARELİK ATÖLYE ALANI
Bin 200 metrekarelik mekanik atölye alanıyla, 14 mekanik lift, motor test cihazı, bilgisayarlı kontrol cihazlarını bünyesinde bulunduran servisi ile Hyundai alıcılarına satış sonrası hizmeti de veren firma, 750 metrekarelik alanda ise, son teknoloji donanımı ile geniş anlaşmalı servis ağıyla, hasarlı araçlarının onarımını yapmaktadır. Gör-Tan Oto, Boya atölyesinde yine Türkiye'nin öncü boya firmalarından olan DYO ürünleri kullanmasıyla da fark yaratıyor. 
 
DOSTÇA YAKLAŞIM
Koşulsuz müşteri memnuniyetini, yüksek kaliteli hizmeti ve dostça yaklaşımı kendisine prensip edinen Gör-Tan`ın hedefi, dünyanın ilk beş otomobil üreticilerinden birisi olan Hyundai'nin satış ve satış sonrası hizmetlerinde Türkiye genelinde en yüksek memnuniyeti sağlayarak hizmet vermek. Firma Kocaeli`li alıcıları Hyundai`nin en beğenilen aracı Elantra ile de buluşturuyor.
 
GÖZ ALICI TASARIM
Göz alıcı tasarımı ile büyük yankı uyandıran yeni Elantra, sürtünme katsayısını azaltan akıcı dizaynı sayesinde sunduğu üstün performans ile ekonomik yakıt tüketimini birleştirerek, spor bir otomobilin ruhuna sedan bir kasada hayat veriyor. Her yaştan kullanıcıya hitap edebilen yeni Elantra, kendisini sınıfındaki otomobillerden ayıran bu kullanıcı profili ile adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.
 
SIRA DIŞI KOKPİT
İç tasarımı da dış tasarımı kadar ilgi çeken Hyundai Elantra, Modern ve ergonomik olmanın ötesine geçen ve teknolojinin ötesinde hissettirecek sıra dışı bir kokpite sahip. Yeni Elantra, ABS, EBD, BAS (Fren Destek Sistemi), VSM ve 6 hava yastığı ile performans ve konfora, güvenliği de ekliyor. Elantra, sensörleri sayesinde her tekerleğin hızını ölçerek aracın kaymasını engelleyen ESP teknolojisine de sahip.
 
PERFORMANS ALGISINI DEĞİŞTİRİYOR
Yakıt tüketimini azaltırken performansı artıran motor özellikleri, çift-sürekli değişken supap zamanlama sistemi (D-CVVT), 5.2 litreye kadar düşen yakıt tüketimi ve 158 Nm tork güç üreten motoru ile Hyundai Elantra, kendi segmentindeki performans algısını yeniden şekillendiriyor. Sadece bin 600 cc`lik motor seçeneği bulunan Yeni Elantra, 43 bin liradan başlayan fiyatlar ile Gör-Tan Otomotivde alıcılarını bekliyor.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ