KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Hidrovinç İş Makineleri üretimini arttırdı
Hidrovinç İş Makineleri üretimini arttırdı
Finans
03 Aralık 2012 Pazartesi 08:43
  • 992
  • 0

Hidrovinç İş Makineleri üretimini arttırdı

7 bin metrekarelik bir alan üzerinde faaliyet gösteren Hidrovinç, yılda yaklaşık 65 adet makine üretiyor.
3 bin metrekaresi kapalı, 4 bin metrekaresi açık alan olmak üzere toplam 7 bin metrekarelik bir alan üzerinde 35 çalışanı ile hizmet veren Hidrovinç İş Makineleri, iş hacmini geçen yıla göre yüzde 40 arttırdı. Önümüzde ki yıl da aynı başarıyı göstermeyi hedefleyen firma, isteğe göre 6 ton metreden, 180 ton metreye kadar değişik tonajlarda vinç üretiyor. Yıllık üretim kapasitesi yaklaşık 65 adet makine olan Hidrovinç, dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek bu kapasitesini her geçen yıl artırmakta.
 
1 YIL GARANTİ VERİYOR
TSE, CE ve ISO imalat belgelerine sahip olan firma, vinçlerini malzeme ve işçilik hatalarına karşı 1 yıl süreyle garantisi altında tutarak müşterilerini güvence altına alıyor. 1997 yılında kurulan Hidrovinç, ürün gamında kamyon üzeri katlanır bomlu hidrolik vinçler, sabit platformlara monteli vinçler, deniz vinçleri, hurda vinçleri, teleskopik vinçler ve bu vinçlere monte edilebilen ürünlerin yanı sıra, talep doğrultusunda değişik amaçlı hidrolik esaslı makine üretimini de bulunduruyor.
 
600`DEN FAZLA MAKİNE
Üretiminin yanında, bakım ve onarım gibi teknik hizmetleri de veren Hidrovinç, yaptığı kaliteli projeler ile piyasada adından sıkça söz ettiriyor. Kullanılan malzemelerin birçoğunu yurtdışından ithal eden firma, tersaneler, balıkçı tekneleri, çelik konstrüksiyon ve inşaat olmak üzere ağır yükün kullanıldığı her sektöre makine yapıyor. 1996 yılında faaliyete geçtiği günden bugüne, yaptığı 600'den fazla makinesi sektörde kullanılan Hidrovinç, kalitesi ile daha uzun yıllar hizmet verecek gibi görünüyor.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ